• تاریخ انشار: ۷ حوت ۱۳۹۷
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 24174
  • 487 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با فرمانده پولیس هرات دیدار کردند

جمعی از مسوولین نهاد های فرهنگی و اجتماعی، نمایندگان احزاب سیاسی و متنفذین قومی از ‌جمله مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات، مسوولین شورای ولایتی احزاب حرکت اسلامی مردم افغانستان و اقتدار اسلامی با پاسوال “امین الله ” امرخیل فرمانده پولیس هرات دیدار نمودند.     به گزارش خبرگزاری آوا، آنان […]

جمعی از مسوولین نهاد های فرهنگی و اجتماعی، نمایندگان احزاب سیاسی و متنفذین قومی از ‌جمله مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات، مسوولین شورای ولایتی احزاب حرکت اسلامی مردم افغانستان و اقتدار اسلامی با پاسوال “امین الله ” امرخیل فرمانده پولیس هرات دیدار نمودند.

 

 

به گزارش خبرگزاری آوا، آنان در این دیدار ضمن اعلام حمایت قاطع از نیروهای امنیتی و قدردانی از کارکرد ها و زحمات این نیروها خصوصا نیروهای پولیس ملی، در رابطه با مشکلات و چالش های امنیتی ولایت هرات صحبت نمودند.

 

آنان از فرمانده پولیس هرات خواستند که توجه بیشتر در راستای تامین امنیت تمام نواحی و اقشار این ولایت بدون ملاحظات قومی، سمتی و مذهبی داشته باشد.

 

همچنان پاسوال امین الله امرخیل فرمانده پولیس ولایت هرات ضمن خوش آمد گویی، از اعلام حمایت آنان قدردانی کرد و گفت: موفقیت نیروهای پولیس در حمایت و پشتیبانی مردم نهفته است.

 

او افزود: تاکید ما همیشه بر این بوده و هست تا نیروهای پولیس با یک روحیه ملی بدون در نظر گرفتن ملاحظات قومی، مذهبی و سمتی تربیت گردیده و در خدمت جامعه قرار گیرند.

 

همچنان آقای امرخیل ضمن وعده هرنوع همکاری در زمینه تامین امنیت بهتر شهروندان ولایت هرات، تاکید کرد که مسئولان در فرماندهی پولیس هرات همیشه در خدمت مردم بوده و خواهد بود.