• تاریخ انشار: ۱۴ جوزا ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 7393
  • 1,251 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

جوانان پویای امروز نیازمند درک و فهم اندیشه های امام راحل(ره) هستند

جوانان در هر حرکت و جریانی قلب تپنده و موتور محرک آن می باشند گفت: در مقطع کنونی باز خوانی خط امام و شناخت امام خمینی بسیار حساس است زیرا جوانانی پا به عرصه ی وجود و تاریخ انقلاب نهاده اند که امام را ندیده اند، فقط نام ایشان را شنیده اند.   به گزارش […]

جوانان در هر حرکت و جریانی قلب تپنده و موتور محرک آن می باشند گفت: در مقطع کنونی باز خوانی خط امام و شناخت امام خمینی بسیار حساس است زیرا جوانانی پا به عرصه ی وجود و تاریخ انقلاب نهاده اند که امام را ندیده اند، فقط نام ایشان را شنیده اند.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، این مطلب را روح الله قاسم زاده از جوانان فعال و فرهنگی مهاجرین افغانستانی در همایش بازخوانی و تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) که در تالار اجتماعات مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس برگزار شده بود، عنوان کرد.

روح الله قاسم زاده گفت: ممکن است جوان امروز که در خط امام راحل و ارزش های انقلاب اسلامی قرار دارند به مراتب از جوانان دیروز انقلابی و مبارزین انقلابی فعال تر باشد اما نیازمند درک و فهم اندیشه های امام می باشند.

قاسم زاده با اشاره به تلاش شیاطین برای تحریف شخصیت امام راحل(ره) گفت: امروز قبل از هر چیز وظیفه داریم تبلیغات اجانب و اعمال استعمار را خنثی کنیم شما نسل جوان موظف هستید غرب زده ها را از خواب بیدار کنید .

این جوان فعال فرهنگی اظهار داشت: عوامل و ایادی استعمار که می دانند با آشنایی ملت ها به خصوص نسل جوان ،تحصیل کرده به اصول مقدس اسلامی، سقوط و نابودی استعمارگران و قطع دست آنان از منافع ملت ها و کشورهای استعمار شده قطعی خواهد بود در این زمینه به کار شکنی می پردازند و می کوشند که با سیاست و با عناوین فریبنده و مکتب های رنگارنگ جوانان ما را از مکتب اصیل اسلام دور سازند.

 

وی با بیان اینکه استکبار و شیاطین برای تسلط و سرکوبی هر ملتی، اول نسل جوانان آن را ضعیف و ناامید میسازند ، خاطر نشان کرد: جوانان مومن و متعهد امروز طلایه داران حرکت خروشان انقلاب اسلامی در مسیر ظهور هستند.

قاسم زاده در پایان متذکرشد: جوانان ولایی نخواهند گذاشت تنها اندیشه و مکتب نجات بخش بشر را که همان اسلام ناب محمدی است و  امام روح الله در زمان ما، احیا و پرچمش را به اهتزاز در آورد، منحرف کنند چرا که با انحراف آن راه سلطه بر ملت های مسلمان گشوده خواهد شد