• تاریخ انشار: 11 دسامبر 2017
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 15845
  • 823 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حزب اسلامی تبیان و جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی بر تعامل و ارتباط گسترده میان دو جریان تاکید کردند

دبیر کل حزب اسلامی تبیان و دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی بر تعامل و ارتباط گسترده میان دو جریان تأکید کردند و گفتند این تعامل باید به صورت ارگانیک برقرار شود.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری دبیر کل حزب اسلامی تبیان با آقای علیرضا زاکانی دبیر […]

دبیر کل حزب اسلامی تبیان و دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی بر تعامل و ارتباط گسترده میان دو جریان تأکید کردند و گفتند این تعامل باید به صورت ارگانیک برقرار شود.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری دبیر کل حزب اسلامی تبیان با آقای علیرضا زاکانی دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در تهران دیدار کرد.

 

در این دیدار ابتدا آقای حسینی مزاری ضمن تبریک میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) به معرفی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و حزب اسلامی تبیان پرداخت و خط مشی و گوشه هایی از فعالیت های تبیان را به جانب مقابل بیان نمود.

 

دبیر کل حزب اسلامی تبیان خاطر نشان کرد که ما خیلی تمایل داشتیم تا این دیدارها و برقراری ارتباط با جریان های ولایی زودتر از این برقرار می شد.

 

وی با تأکید بر اینکه این ارتباط باید تداوم داشته باشد تصریح کرد؛ باید از این ظرفیت ها به نحو احسن استفاده شود و تعامل بین دو جریان وجود داشته باشد.

 

آقای مزاری به حضور نزدیک به ۳ میلیون مهاجر در داخل ایران اشاره کرد و گفت که با توجه بیش از گذشته به مهاجرین افغانستانی در ایران و اقدام برای رفع برخی مشکلات آنها، از ظرفیت آنها در راستای نزدیکی دو ملت ایران و افغانستان نهایت استفاده صورت بگیرد.

 

در ادامه این دیدار آقای زاکانی دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی ضمن خوش آمدگویی به جناب آقای حسینی مزاری و تبریک میلاد پیامبر اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت که موضوع مهاجرین همیشه دغدغه ما بوده و ما به قشر مهاجرین به عنوان یک نعمت نگاه می کنیم.

 

آقای زاکانی از ارتباط و تعامل بین حزب اسلامی تبیان و رهپویان انقلاب اسلامی استقبال کرد و گفت که این تعامل باید به صورت ارگانیک برقرار شود و از ظرفیت های یکدیگر استفاده بهینه صورت گیرد.

 

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری و آقای زاکانی آخرین تحولات افغانستان و منطقه را مورد بررسی قرار دادند.