• تاریخ انشار: ۱۹ میزان ۱۳۹۹
  • سرویس: مهاجرین
  • کد خبر: 30529
  • 339 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حسینی مزاری با مدیرکل امور اتباع قم دیدار و گفتگو کرد

  حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری رئیس مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان و هیئت همراه، با حضور در محل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت/ استان قم، با جناب آقای دکتر عباس شیرمحمدی مدیر کل این اداره دیدار و گفتگو کرد.   خبرگزاری صدای افغان (آوا) -قم: در این گفتگو، دو طرف با اشاره […]

 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری رئیس مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان و هیئت همراه، با حضور در محل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت/ استان قم، با جناب آقای دکتر عباس شیرمحمدی مدیر کل این اداره دیدار و گفتگو کرد.

 

خبرگزاری صدای افغان (آوا) -قم: در این گفتگو، دو طرف با اشاره به برخی مشکلات و معضلات جامعه‌ی مهاجر افغانستانی در ولایت قم و لزوم رفع هر چه سریع‌تر آنها، به راهکارهای مطمئن و کم‌هزینه اما تاثیرگذار اشاره نموده و برای چگونگی اجرای آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

همچنین حسینی مزاری در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های دکتر شیرمحمدی در راستای بهبود وضعیت زندگی مهاجرین ساکن ولایت قم، برای وی و همکارانش آرزوی موفقیت بیشتر در مسیر برنامه‌های شان را نمود.

 

در ادامه؛ آقای دکتر شیرمحمدی، از حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی مزاری و هیئت همراه در محل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت/ استان قم تشکر نموده و اظهار امیدواری کرد که این اداره کل بتواند با همکاری موسسات و مراکز فرهنگی افغانستانی، از مشکلات مهاجرین کاسته و زمینه‌ی رشد و بالندگی آنان را فراهم نماید.

 

nf00220435-1

 

گفتنی است که در این دیدار، حجت‌الاسلام دکتر سیدذکی موسوی مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در شهر قم، امیر نامیرا حسینی مسئول کل فضای مجازی و مسئول خبرگزاری آوا در شهر قم و سیدابراهیم حسینی مسئول فنی خبرگزاری صدای افغان (آوا) در مشهد مقدس؛ رئیس مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان را همراهی می‌کردند.

 

شایان ذکر است که دکتر شیرمحمدی از مسئولین دلسوز وزارت داخله ایران در سمت مدیریت کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ولایت قم تلاش‌های دلسوزانه‌ای را برای ساماندهی جدی و سالم زندگی مهاجرین افغانستانی در این ولایت در پیش گرفته است.