• تاریخ انشار: ۲۵ اسد ۱۳۹۹
  • سرویس: سیاسی، نظامی
  • کد خبر: 30239
  • 427 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حسینی مزاری به رسمیت شناختن رژیم جعلی اسرائیل از سوی کشور امارات را محکوم کرد

n00216818-b

رئیس کل مرکز فعالیت‌ های فرهنگی اجتماعی تبیان طی بیانیه ای به رسمیت شناختن رژیم جعلی اسرائیل توسط کشور امارات را محکوم کرد و گفت که امارات با این کار ضربه ی دیگر به روند رو به پیشرفت جبهه مقاومت وارد کرد و نفسی تازه به لشکر رو به افول و شکست خورده استکبار دمید. […]

رئیس کل مرکز فعالیت‌ های فرهنگی اجتماعی تبیان طی بیانیه ای به رسمیت شناختن رژیم جعلی اسرائیل توسط کشور امارات را محکوم کرد و گفت که امارات با این کار ضربه ی دیگر به روند رو به پیشرفت جبهه مقاومت وارد کرد و نفسی تازه به لشکر رو به افول و شکست خورده استکبار دمید.

متن کامل بیانیه حسینی مزاری در پیوند به ایجاد روابط دیپلماتیک و به رسمیت شناختن رژیم جعلی اسرائیل از سوی کشور امارات

بسم الله الرحمن الرحیم
یکبار دیگر خنجر خونین خیانت از درون جوامع اسلامی و با استفاده از نام اسلام و مسلمین اما در قامت و قیافه حاکمیت وابسته و مزدور غرب، از پشت به قلب امت اسلامی وارد گردید و ضربه ی دیگر بر روند رو به پیشرفت جبهه مقاومت وارد کرد و نفسی تازه به لشکر رو به افول و شکست خورده استکبار دمید.

آری، امارات متحده عربی نقاب پس زد و چهره واقعی خود را نمایان کرد و گرچه از گذشته در خفا و پشت پرده همکاری های وسیع و همه جانبه با رژیم جنایت کار اسرائیل داشت و بر مبنای آن به طور مستمر خیانت علیه مسلمانان در کشورهای مختلف به ویژه عراق، سوریه، یمن و… روا می داشت اما اینک و به احتمال قریب به یقین با سفارش و یا فشار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا آنهم جهت کسب وجهه برای پیروزی در انتخابات، به طور علنی رابطه دیپلماتیک با اسرائیل برقرار نموده و رژیم غاصب آن را به رسمیت شناخت.

اگرچه این به رسمیت شناختن ها کاری از پیش نخواهد برد و تاریخ نابودی اسرائیل و اخراج آمریکا از منطقه را به عقب نخواهد انداخت، چنانچه به رسمیت شناختن این رژیم جعلی از سوی مصر که یک روزی از کشورهای قدرتمند جهان عرب و اسلام بود کاری از پیش نبرد و امروزه به مراتب بد تر از دیروز غاصبان سرزمین فلسطین با مرگ دست و پنجه نرم می کنند اما به هرحال، خیانت حاکمان امارات متحده عربی در چنین شرایطی که استکبار در منطقه در حال نزع به سر می برد و چیزی نمانده بود تا از دست و پا بیفتد، خیانت آشکاری است که نه مردم فراموش می کند و نه تاریخ و نه هم خدای متعال بی پاسخ خواهد گذاشت.

این جانب حرکت امارات متحده عربی در راستای به رسمیت شناختن اسرائیل را به شدت محکوم نموده، از مقاومت به حق ملت فلسطین حمایت کرده، خواهان تشدید مبارزه بی امان علیه اشغالگران فلسطین و حامیان منطقه ای و بین المللی آن به ویژه آمریکا هستم.

سیدعیسی حسینی مزاری
روز شنبه، ۲۵ اسد/مرداد ۱۳۹۹

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>