• تاریخ انشار: ۱ ثور ۱۳۹۹
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 30027
  • 573 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حسینی مزاری درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سیدفداحسین بهشتی را تسلیت گفت

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) در این پیام آمده است که مرحوم بهشتی در این دنیا نیز بهشتی بود چه اینکه عمر با برکت خود را در عرصه جهاد و مبارزه و خدمت به خلق الله گذراند اما بیرون شدن از تن خاکی و دیدار با معبود شوق و اشتیاق و پیامد خوشگوار دیگری دارد […]

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) در این پیام آمده است که مرحوم بهشتی در این دنیا نیز بهشتی بود چه اینکه عمر با برکت خود را در عرصه جهاد و مبارزه و خدمت به خلق الله گذراند اما بیرون شدن از تن خاکی و دیدار با معبود شوق و اشتیاق و پیامد خوشگوار دیگری دارد که در هیچ حالی از زندگی این حهانی قابل دستیابی نخواهد بود.

حسینی مزاری در این پیام که متن کامل آن در ذیل آمده است، از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور خلد آشیان غفران الهی و بهشت برین و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خوستار شده است.

بسم الله الرحمن ارحیم
انالله وانا الیه راجعون

ارتحال ملکوتی حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدفداحسین بهشتی رئیس اسبق حج و اوقاف ولایت دایکندی و از مجاهدان فعال و پرتلاش این خطه اگرچه برای خودش راحتی ازین دنیا و بریدن از زخارف مادی و فاصله گرفتن از زندگی زمینی و پرواز به ملکوت اعلی و ملاقات با رب العالمین است که خواسته هر مومن متقی است اما برای ما ضایعه بس اسفناک و دردآور تلقی می گردد.

nf00208221-1

البته این مرحوم در این دنیا نیز بهشتی بود چه اینکه عمر با برکت خود را در عرصه جهاد و مبارزه و خدمت به خلق الله گذراند اما بیرون شدن از تن خاکی و دیدار با معبود شوق و اشتیاق و پیامد خوشگوار دیگری دارد که در هیچ حالی از زندگی این حهانی قابل دستیابی نخواهد بود.

به هرحال این سید بزرگوار را گهگاهی ملاقات می کردم و در جریان حسن اخلاق و پرونده قطور خدمات دینی و اجتماعی ایشان قرار می گرفتم و جه طرح ها و برنامه هایی که حهت توسعه و ترویج فعالیتهای تشکیلات مرکز تبیان به ویژه در ولایت دایکندی ارائه می کرد و امروز که خبر ارتحال اورا دریافت کردم حقیقتا سوگمند و اندوهگین گردیدم.

اینجانب ارتحال این بنده مخلص خدا و این شخصیت مجاهد و عنصر دلسوز و حامی جدی مرکز فعالیتهای فرهنگی اجتماعی تبیان(حضرت حجت الاسلام والمسلمین سیدفداحسین بهشتی) را به همکاران فعال، خدوم و مخلص خودم آقایان سیدعبدالله موسوی، سیداسدالله بهشتی، سیدمحمد تقوایی بهشتی و سیدهادی حجت بهشتی و سرکار خانمهای ربابه و حمیده بهشتی از صمیم قلب تسلیت می گویم.

از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور خلد آشیان غفران الهی و بهشت برین و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

اینجانب را در غم از دست دادن این محبوب پدر شریک بدانید.

سیدعیسی حسینی مزاری
روز دوشنبه اول ثور/اردیبهشت ۱۳۹۹