• تاریخ انشار: 28 دسامبر 2017
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16065
  • 530 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حلقه تکفیری – تروریستی داعش تحمل افکار و عقاد مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان را ندارد

به دنبال حمایت های رسانه ای از خبرگزاری صدای افغان و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان پس از حمله تروریستی امروز، هیأت مدیره خبرگزاری وطن ۲۴ نیز حمله امروز را به شدت نکوهش کرده است.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در پیام ارسالی هیأت مدیره خبرگزاری وطن ۲۴ آمده است: “با تأثر و […]

به دنبال حمایت های رسانه ای از خبرگزاری صدای افغان و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان پس از حمله تروریستی امروز، هیأت مدیره خبرگزاری وطن ۲۴ نیز حمله امروز را به شدت نکوهش کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در پیام ارسالی هیأت مدیره خبرگزاری وطن ۲۴ آمده است: “با تأثر و تأسف مطلع شدیم که حلقه تکفیری – تروریستی داعش که بدون شک جبهه شیطان را پیش می برد، با حمله بر مرکز فرهنگی – اجتماعی تبیان و خبرگزاری آوا، خون شمار زیادی از مردم بی دفاع و اعضای این مراکز را ریختاندند”.

 

این خبرگزاری خاطرنشان کرده است: “این اقدام شوم و سراسر کینه، نشان داد که جبهه مقابل با دستانی که در دستان دشمنان اسلام گره کرده است، تحمل افکار و عقاید این مراکز را نداشته و برای مقابله دست به هر گونه جنایت و انسان کشی می‌زند”.

 

خبرگزاری وطن ۲۴ ادامه داده است: “غافل از این که هموطنان ما سال‌هاست که با خون عزیزان شان آغشته‌اند و نفرت از این خون‌خواران را هر روز بیشتر از دیروز در دل خود جای می‌دهند”.

 

هیئت مدیره و کارکنان خبرگزاری وطن ۲۴، این رویداد را به شدت محکوم کرده و از نیروهای امنیتی کشور خواهان دستگیری و مجازات عاملان این حادثه شهادت بار شده است.

 

این خبرگزاری در پایان از درگاه حق تعالی برای مجروحان این حادثه شفای عاجل، برای شهدا، بهشت برین و برای بازماندگان صبر جمیل استدعا نموده است.

 

در حادثه تروریستی امروز، ۴۱ غیرنظامی به شمول ۱ خبرنگار شهید و ۸۴ غیرنظامی دیگر به شمول ۹ خبرنگار زخمی شده اند.