• تاریخ انشار: 28 دسامبر 2017
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16099
  • 353 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

خدمات ارزشمند مرکز تبیان باعث مباهات و افتخار ملت افغانستان است

جامعه روحانیت انصارالمهدی(عج) در پیامی عملیات انتحاری دشمنان کوردل به دفتر مرکزی فعالیت های علمی و فرهنگی و سیاسی تبیان در کابل را به شدت تقبیح کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در پیام جامعه روحانیت انصارالمهدی(عج) آمده است: “بار دیگر دست خون آشام دشمنان قسم خورده ملت مسلمان و مجاهد افغانستان از آستین […]

جامعه روحانیت انصارالمهدی(عج) در پیامی عملیات انتحاری دشمنان کوردل به دفتر مرکزی فعالیت های علمی و فرهنگی و سیاسی تبیان در کابل را به شدت تقبیح کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در پیام جامعه روحانیت انصارالمهدی(عج) آمده است: “بار دیگر دست خون آشام دشمنان قسم خورده ملت مسلمان و مجاهد افغانستان از آستین پلیدش بیرون آمد و این بار بزرگترین مرکز فرهنگی، سیاسی و اجتماعی، خدماتی که کاملا غیرنظامی است، را مورد حمله ناجوان مردانه و کور قراردادند”.

 

در ادامه این پیام آمده است: “مرکز فرهنگی تبیان با رهبری و مدیریت شایسته و بایسته مجاهد پرتلاش و ماندگار حضرت حجت الاسلام حسینی مزاری، بیش از سی سال است که مقتدرانه به مردم افغانستان مشغول خدمت است و خدمات ارزشمند مرکز تبیان انصافا باعث مباهات و افتخار ملت افغانستان است”.

 

جامعه روحانیت انصارالمهدی متشکل از طلاب و اساتید و فارغ التحصیلان حوزه مقدسه قم، عملیات انتحاری در دفتر مرکزی تبیان را در کابل به شدت محکوم نموده و شهادت مظلومانه جمعی از عزیزان را به ملت و دولت افغانستان و به ویژه به روحانی مجاهد و بیدارگر، دبیرکل حزب اسلامی تبیان، حجت الاسلام استاد حسینی مزاری صمیمانه تسلیت عرض می کند.

 

این نهاد ابراز امیدواری کرده است که مرکز تبیان بیش از پیش به کوری چشم دشمن، فعال تر و گسترده تر انجام وظیفه نماید.