• تاریخ انشار: ۱۶ میزان ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 14450
  • 658 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

دشمن در ولایت بلخ آخرین نفس های خود را می کشد

n00151110-b

معاون والی بلخ در دیدار با رئیس مرکز تبیان در مزارشریف گفت: در شرایط فعلی وضعیت امنیتی ولایت بلخ قسمی هست که دشمن آخرین نفس های خود را می کشد و می خواهد قبلا از اینکه زمستان فرا برسد، از این فصل استفاده نموده و ضربه خود را به مردم و نیروهای امنیتی بزند.   […]

معاون والی بلخ در دیدار با رئیس مرکز تبیان در مزارشریف گفت: در شرایط فعلی وضعیت امنیتی ولایت بلخ قسمی هست که دشمن آخرین نفس های خود را می کشد و می خواهد قبلا از اینکه زمستان فرا برسد، از این فصل استفاده نموده و ضربه خود را به مردم و نیروهای امنیتی بزند.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام سید محمد موسوی؛ مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در زون شمال در دیدار با محمد بشیر توحیدی؛ معاون مقام ولایت بلخ در رابطه با اوضاع فرهنگی و امنیتی کشور صحبت کرد و گفت: با توجه به اینکه تهدیدهای امنیتی زیادی قبل از برگزاری مراسم های عزاداری در ایام محرم و نیز روز عاشورای از طرف دشمنان قسم خورده افغانستان و جهان اسلام وجود داشت؛ اما این مراسم با تدابیری سنجیده شده از طرف مقام ولایت و نیز مسئولین امنیتی، به شکل عالی برگزار شد.

 

وی در ادامه افزود: در کنار نیروهای امنیتی و ارگان های مسئول، مردم نیز در تامین امنیت عاشورای حسینی ثابت کردند که اگر به آنها اعتماد شود، دشمن هیچ کاری کرده نمی تواند.

 

موسوی تصریح نمود: این مرکز تصمیم دارد برنامه تقدیر از برگزار کننده های عاشورای ۹۶ را داشته باشد تا کسانی که واقعا زحمت کشیده اند و امنیت را در طول محرم تامین کرده اند؛ از آنها یک قدردانی صورت بگیرد.

 

وی ضمن تشکری از مقام ولایت بلخ که در راستای تامین امنیت تدابیر خوب و سنجیده شده را روی دست گرفته بودند در ادامه گفت: در شرایط حاضر نیاز هست که از نیروهای امینتی که جان برکف گذاشته و امنیت را گرفتند، تشکری و تقدیر صورت بگیرد.

 

در ادامه محمد بشیر توحیدی؛ معاون مقام ولایت بلخ ضمن خوش آمد گویی به آقای موسوی، از برنامه مرکز تبیان استقبال نموده گفت: تشکر می کنم از احساس نیک شما که در قبال نیروهای امنیتی خود دارید و نیز این جای خرسندی هست که ما با مردم در کنار همدیگر باشیم.

 

وی در ادامه در باره اوضاع امنیتی ولایت بلخ صحبت نموده گفت: در شرایط فعلی وضعیت امنیتی ولایت بلخ قسمی هست که دشمن آخرین نفس های خود را می کشد و می خواهد قبلا از اینکه زمستان فرا برسد، از این فصل استفاده نموده و ضربه خود را به مردم و نیروهای امنیتی بزند.

 

معاون والی ولایت بلخ تصریح نمود: دشمنان این خاک تصمیم دارند که در ولسوالی های چهاربولک، دولت آباد و نیز در چمتال یک اقداماتی را انجام بدهند و نیز یک اقدامات جزئی را چندی پیش انجام دادند که از طرف نیروهای امنیتی ما سرکوب شدند.

 

وی در ادامه افزود: به همین سبب مسئولین امنیتی ما فعلا در تلاش خنثی کردن برنامه های دشمن هستند.

 

آقای توحیدی در پایان یک بار دیگر ضمن تشکری از مرکز تبیان اعلام همراهی در این برنامه را اعلام نمود.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>