• تاریخ انشار: 15 اکتبر 2018
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 22442
  • 744 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

دولت کارآمد با وکیل کارآمد به وجود می آید

به گزارش آوا، هزاران تن از اهالی مسجد محمد رسول الله یلمرب، امروز ۲۳ میزان؛ میزبان سید ظاهر مسرور و تیم همراهش بودند.   حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی، مسئول مرکز تبیان فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در زون شمال که در بین مردم صحبت می کرد، به اهمیت پارلمان و انتخاب وکیل اصلح […]

به گزارش آوا، هزاران تن از اهالی مسجد محمد رسول الله یلمرب، امروز ۲۳ میزان؛ میزبان سید ظاهر مسرور و تیم همراهش بودند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی، مسئول مرکز تبیان فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در زون شمال که در بین مردم صحبت می کرد، به اهمیت پارلمان و انتخاب وکیل اصلح پرداخت.

 

موسوی گفت: اگر وکیل خوب انتخاب شود و به پارلمان برود، وکیل، وزیر خوب را انتخاب می کند و ما در نهایت دولت خوب و کارآمد خواهیم داشت.

 

وی افزود: یکی از موارد اهمیت پارلمان تصویب بودجه دولت است که اگر وکلای متخصص و آشنا با علم روز به پارلمان نروند با یک اشتباه، دولت مقروض می شود.

 

موسوی یکی دیگر از موارد اهمیت پارلمان را عالی ترین مرجع برای رسیدگی به شکایات دانست و گفت اگر وکیل متعهد به پارلمان برود می تواند شکایات مردم را به دولت برساند.

 

وی در ادامه افزود: یکی دیگر از اهمیت پارلمان بحث قانون نویسی و تصویب قانون است که وکیل با علم و متخصص می تواند این کار را انجام دهد.

 

موسوی در ادامه صحبت هایش به ملاک های انتخاب یک وکیل پرداخت و افزود که فرد مورد نظر ما باید ایمان، اهل جهاد و شجاعت داشته باشد تا بتواند از حقوق ملت دفاع کند.

 

به گفته موسوی یکی دیگر از شاخصه های یک وکیل این است که به استقلال کشور بیاندیشد و وطن فروش نباشد و با آرای ملت معامله نکند.

 

موسوی با خطاب قرار دادن حضار گفت که ما باید در روز ۲۸ میزان با تمامی قدرت در انتخابات شرکت نماییم و فرد مورد نظر خودمان را انتخاب کنیم.

 

وی در اخیر یک بار دیگر حمایت دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در زون شمال را از کاندیداتوری سید ظاهر مسرور اعلان نمود و گفت که این مجموعه با تمامی قدرت در کنار ایشان است.