• تاریخ انشار: ۲۰ جدی ۱۳۹۷
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 22990
  • 574 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

دومین دور کارگاه فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی در ولسوالی انجیل هرات برگزار گردید / شعار تبیان همواره در راستای آگاهی و بیداری جامعه بوده است

دومین دور کارگاه فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی در ولسوالی انجیل هرات برگزار گردید / شعار تبیان همواره در راستای آگاهی و بیداری جامعه بوده است.   مسوول بخش فرهنگی مرکز تبیان در هرات می گوید که شعار تبیان همواره در راستای آگاهی و بیداری جامعه بوده و برگزاری کارگاه های آموزشی هدفمند […]

دومین دور کارگاه فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی در ولسوالی انجیل هرات برگزار گردید / شعار تبیان همواره در راستای آگاهی و بیداری جامعه بوده است.

 

مسوول بخش فرهنگی مرکز تبیان در هرات می گوید که شعار تبیان همواره در راستای آگاهی و بیداری جامعه بوده و برگزاری کارگاه های آموزشی هدفمند در بیدار سازی، آگاهی دهی، ارتقای ظرفیت و پرورش استعداد های جوانان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

دومین دور کارگاه فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی در مرکز علمی آموزشی تکوین ولسوالی انجیل ولایت هرات با همکاری  دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات برگزار گردید.

 

محمد موحدی مسوول بخش فرهنگی‌ دفتر نمایندگی مرکز تبیان در هرات و مدرس این کارگاه آموزشی طی مصاحبه ای به خبرگزاری آوا، گفت: یک سخنران خوب همانقدر که در قسمت محتوای سخنرانی اش دقت و کوشش بخرج می دهد تا بهترین محتوا را داشته باشد، باید به همان اندازه و حتی بیشتر، در روش انتقال آن به مخاطب تاکید و توجه داشته باشد.

 

وی علاوه کرد که بهترین روش ها برای انتقال سخن و حرف به مخاطب، بستگی به استعداد های فطری و کسبی دارد، که استعداد کسبی در این زمینه لازم به آموزش و تمرین دارد.

 

آقای موحدی همچنان خاطر نشان ساخت که شعار تبیان همواره در راستای آگاهی و بیداری جامعه بوده که برگزاری چنین کارگاه هایی نیز در بیدار سازی، آگاهی دهی، ارتقای ظرفیت و پرورش استعداد های جوانان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزش فن بیان و اصول سخنرانی از سوی مرکز تبیان در هرات گفت: آن عده از جوانانی که شور و اشتیاق و حرفی برای گفتن دارند، می توانند با استفاده از این فرصت، توانایی های خویش را در زمینه بهتر سخن گفتن ارتقا بدهند.

 

مسوول بخش فرهنگی مرکز تبیان در هرات، با اشاره به استقبال جوانان از این دوره ‌خاطر نشان ساخت: از آغازین روزهای برگزاری این دوره ها هر روز تعداد شاگردان افزایش یافته و با شور و اشتیاق فراوان به این جلسات شرکت می کنند.

 

شایان ذکر است که اولین دور از کارگاه فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی در دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات با حضور گسترده علاقمندان این کارگاه، چندی قبل برگزار گردیده بود.