• تاریخ انشار: ۳۰ اسد ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 3412
  • 1,620 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

دیدار مسئولین مرکز تبیان با جنرال مرتضوی فرمانده امن و نظم عامه‌ی غرب کشور

n00115564-b

مسئولین مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات، به همراه برخی از نهادهای فرهنگی اجتماعی این ولایت، قبل از ظهر امروز با جنرال سید باقر مرتضوی قوماندان پولیس امن ونظم عامه ی غرب افغانستان دیدار کردند.       در این دیدار که در مقر پولیس امن و نظم عامه‌ی غرب کشور انجام شد، ابتدا حجت […]

مسئولین مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات، به همراه برخی از نهادهای فرهنگی اجتماعی این ولایت، قبل از ظهر امروز با جنرال سید باقر مرتضوی قوماندان پولیس امن ونظم عامه ی غرب افغانستان دیدار کردند.

 

 

 

در این دیدار که در مقر پولیس امن و نظم عامه‌ی غرب کشور انجام شد، ابتدا حجت الاسلام و المسلمین موسوی‌نژاد به نمایندگی از حاضرین، نود و ششمین سالروز استرداد استقلال کشور را به آقای مرتضوی و تمامی نیروهای امنیتی تبریک عرض نمود.

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد هاشمی‌راستی رئیس مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات، نیز ضمن تبریک این روز گفت که مرکز تبیان در هرات و سایر ولایت همیشه حامی و پشتیبان دولت و نیروهای امنیتی بوده است.

 

آقای هاشمی در ادامه سخنانش، تاکید کرد که دفاتر مرکز تبیان در سراسر کشور با برپایی مجالس در مناسبت های ملی و مذهبی

مرتضوی همبستگی بین تمام مردم کشور را یک امر مهم خواند و آن را عامل سعادت هر کشور دانست.

همیشه حمایت خویش را از دولت و نیروهای امنیتی اعلام کرده است.

 

جنرال سید باقر مرتضوی قوماندان پولیس امن و نظم عامه‌ی غرب کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور مردم در مقر فرماندهی امن و نظم عامه‌ی غرب کشور، طی سخنانی کوتاه مردم را به همبستگی بیشتر دعوت کرد.

 

وی همبستگی بین تمام مردم کشور را یک امر مهم خواند و آن را عامل سعادت هر کشور دانست.

 

فرمانده‌ی امن و نظم عامه‌ی غرب کشور در خصوص گروه نو ظهور داعش گفت که این گروه در افغانستان جایگاهی ندارد و هرگز نخواهد توانست که در کشور ما به طور دائمی بماند.

 

وی گفت که این گروه در غرب کشور نتوانست برای خودش جایگاهی درست کند.

 

آقای مرتضوی افزود، داعش زمانی که می خواست در خاک سفید فراه پایگاه ایجاد کند، طالبان آنان را به عقب راند.

 

وی گفت که در شمال نیز جنرال دوستم ولایت فاریاب را از وجود این گروه نو ظهور پاکسازی کرده است.

 

فرمانده‌ی امن و نظم عامه‌ی غرب کشور در ادامه تاکید کرد که احزاب کشور باید از تخریب یکدیگر بپرهیزند و سعی کنند تا رقابتی سالم داشته باشند.

 

وی ضمن ابراز تاسف از ایجاد رقابت ناسالم در بین برخی از احزاب گفت که این گونه رقابت ها جز بدبختی و بیچارگی برای مردم کشور هیچ چیز دیگری ندارد.

 

آقای مرتضوی در پایان بازهم مردم را به همبستگی دعوت کرد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>