• تاریخ انشار: ۱۴ سرطان ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 2935
  • 1,128 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

راهپیمایی روز قدس ، امسال باشکوهتر از سالهای گذشته برگزار می شود

حجت الا سلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری با توجه به وضع جاری کشورهای اسلامی به‌ویژه فلسطین، سوریه، عراق و یمن عنوان کرد: این مسائل برای تمام افغانستانی‌ها احساس برانگیز است و برای تقبیح فعالیت‌های حامیان صهیونست‌ها و رژیم صهیونستی امسال مردم بیشتری با حضور در سرک ها در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت […]

حجت الا سلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری با توجه به وضع جاری کشورهای اسلامی به‌ویژه فلسطین، سوریه، عراق و یمن عنوان کرد: این مسائل برای تمام افغانستانی‌ها احساس برانگیز است و برای تقبیح فعالیت‌های حامیان صهیونست‌ها و رژیم صهیونستی امسال مردم بیشتری با حضور در سرک ها در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری آوا، سیدعیسی حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکز فعالیت‌های فرهنگی  اجتماعی تبیان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در افغانستان، جزئیات کامل برگزاری روز قدس در کابل را اعلام کرد و گفت: امسال از روز قدس باشکوهتر از هر سال دیگر تجلیل خواهد شد.

حسینی مزاری دلیل شکوه بیشتر روز قدس در سال جاری را وضع جاری کشورهای اسلامی به‌ویژه فلسطین، سوریه، عراق و یمن عنوان کرد و گفت: این مسائل برای تمام افغانستانی‌ها احساس برانگیز است و برای تقبیح فعالیت‌های حامیان صهیونست‌ها و رژیم صهیونستی مردم بیشتر به سرک ها خواهند ریخت.

وی در ادامه گفت: روز قدس روز جمعه آینده که آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است، تعیین شده و قرار است از این روز از سوی ده‌ها نهاد فرهنگی تجلیل به عمل آید.

رئیس مرکز فعالیت‌های فرهنگی – اجتماعی تبیان در ادامه گفت: بزرگترین برگزارکنندگان روز قدس، مرکز فعالیت‌های تبیان است و در کنار آن ۲ حزب بزرگ مردمی نیز حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه از اکنون آمادگی‌های کامل برای برگزاری روز قدس اتخاذ شده، اعلام کرد: ساعت ۹ صبح روز جمعه هزاران شهروند کابلی در میدان «شهید مزاری» گردهم خواهند آمد و از آنجا راهپیمایی بزرگی شکل خواهد گرفت و تا پْل «کوته سنگی» این راهپیمایی ادامه خواهد داشت.

سید عیسی حسینی مزاری در پایان گفت: این راهپیمایی در پْل کوته سنگی با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و زنده باد فلسطین و همچنین سخنرانی‌ها پایان خواهد یافت.