• تاریخ انشار: ۱۲ جوزا ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 7332
  • 1,191 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

زمامداران کشور از خواب خرگوشی بیدار شوند / کاسه صبر مردم درحال لبریز شدن است

در پی به وجود آمدن فاجه وحشت ناک ربایش مسافران  و به قتل رسیدن شماری از آنان در مسیر بغلان قندوز، حجت الاسلام و المسلمین سیدعیسی حسینی مزاری پیامی صادر کرد. به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان دراین پیام تصریح کرده است: تا زمانی […]

در پی به وجود آمدن فاجه وحشت ناک ربایش مسافران  و به قتل رسیدن شماری از آنان در مسیر بغلان قندوز، حجت الاسلام و المسلمین سیدعیسی حسینی مزاری پیامی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام و المسلمین حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان دراین پیام تصریح کرده است: تا زمانی مردم ما خود وارد صحنه نگردند و برای حفاظت از تمامیت ارضی کشور و صیانت کیان اسلامی و ملی، نقش محوری بازی نکنند، این حادثه نه اول خواهد بود و نه آخر و بل ممکن است فجایع دهشت بار تری رقم بخورند.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 

امروز جنایت دیگر در شمال کشور رقم خورد. چند نفر انسان نما، اما درنده، بلکه درنده تر از هر حیوان پستی، سر و صورت و سینه مالا مال از عشق و امید و تصمیم به زندگی جمعی از هموطنان ما را به رگبار گلوله بستند. هنگامی که تصویر دلخراش را نگاه کردم، واقعا نمی توان عمق فاجعه و سبوعیتی را به تحلیل و تفسیر گرفت که توسط دشمنان این میهن و مردم آن با کمال شقاوت و قصاوت اقدام به شکل دادن آن کردند.

 

ضمن اینکه این حادثه و به شهادت رسیدن مردان مظلوم کشور را به بازماندگان و مردم کشور تسلیت می گویم، یک بار دیگر با نگرانی و ناراحتی تمام به زمامداران کشور می گویم؛ از خواب خرگوشی بیدار شوید و تا دیر نشده دست به کارگردید و برای انتقام این جنایت و نیز برای جلوگیری از حوادث دیگر طرح و برنامه مناسب را روی دست بگیرید در غیر آن فردا پشیمانی بار خواهد آورد و مجامع جهانی به خصوص کشورهای غربی مدعی آورندگان دموکراسی و مبارزه با تروریزم نیز بدانند که کاسه صبر مردم درحال لبریز شدن است و اگر دیر بجنبند و به وعده های خود عمل نکنند، مردم مسلمان افغانستان آنان را نخواهند بخشید و برای به دست گرفتن سرنوشت خود و پشت کردن به هر آنچه غربی و وابستگان شان است، اقدامات غیر پیش بینانه ای را در پیش خواهند گرفت.

 

به امید روزی که عموم مردم ما نیز بیدار شوند و اذعان پیدا کنند که تا زمانی خود وارد صحنه نگردند و برای حفاظت از تمامیت ارضی کشور و صیانت کیان اسلامی و ملی، نقش محوری بازی نکنند، این حادثه نه اول خواهد بود و نه آخر و بل ممکن است فجایع دهشت بار تری رقم بخورند.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

کابل- ۱۱-۳-۹۵