• تاریخ انشار: ۲۲ دلو ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 17810
  • 695 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛ حضور پرشور مهاجرین افغانستانی مقیم ایران در راه‌پیمایی ۲۲ دلو

از سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) در سراسر ایران و کشورهای مختلف جهان، تجلیل به عمل آمد.   به گزارش خبرگزاری آوا، امروز یکشنبه (۲۲ دلو) در ایران، میلیون ها ایرانی در سراسر آن کشور، به خیابان‌ها آمدند و با آرمان‌های امام خمینی و اهداف نظام اسلامی […]

از سی و نهمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) در سراسر ایران و کشورهای مختلف جهان، تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، امروز یکشنبه (۲۲ دلو) در ایران، میلیون ها ایرانی در سراسر آن کشور، به خیابان‌ها آمدند و با آرمان‌های امام خمینی و اهداف نظام اسلامی و تبری و بیزاری و انزجار از دشمنان آن کشور، تجدید میثاق کردند.

 

در مشهد مقدس، اصفهان و قم، شمار انبوهی از جامعه مهاجران افغانستانی مقیم ایران نیز در کنار راه‌پیمایان کشور میزبان، به راه‌پیمایی پرداختند.

 

در میان جامعه مهاجران افغانستانی شرکت‌کننده در راه‌پیمایی امسال، تمامی اقشار و طیف‌ها، حضوری ملموس و مؤثر داشته اند؛ از نهادهای فرهنگی و مذهبی و رسانه‌ها تا سازمان‌های اجتماعی، اصناف، بازاریان و طبقات مختلف مردم در آن شرکت کرده اند.

 

شماری قابل توجه از اعضای سازمان فرهنگی اجتماعی تبیان نیز در شهرهایی مانند مشهد مقدس و اصفهان، در این راه‌پیمایی عظیم میلیونی شرکت کرده و این رویداد بی بدیل تاریخی و انقلابی را به مردم و دولت ایران و رهبری فرزانه انقلاب، تبریک و شادباش گفتند.

 

قرار است حسن روحانی؛ رییس جمهوری ایران، در جمع بزرگی از مردم تهران، سخنرانی کند.

 

گزارش‌های تفصیلی خبرنگاران آوا از جوانب مختلف راه‌پیمایی ۲۲ دلو امسال در ایران، بعدا منتشر می‌شود.