• تاریخ انشار: ۲۸ جوزا ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 7521
  • 1,365 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

شرم است رویداد یک کشور اسلامی از کانال یک رسانه غربی نقل قول صورت بگیرد

شرم است رویداد یک کشور اسلامی از کانال یک رسانه غربی نقل قول صورت بگیرد ………….. * خبرگزاری صدای افغان(آوا) که یک تشکل مرتبط با مرکزتبیان است تنها رسانه بزرگ اسلامی و شیعی با تولیدات متنوع و انبوه، و یک منبع موثق و قابل توجه برای داخل و سطح بین الملل است ………….. * همواره […]

شرم است رویداد یک کشور اسلامی از کانال یک رسانه غربی نقل قول صورت بگیرد

…………..

* خبرگزاری صدای افغان(آوا) که یک تشکل مرتبط با مرکزتبیان است تنها رسانه بزرگ اسلامی و شیعی با تولیدات متنوع و انبوه، و یک منبع موثق و قابل توجه برای داخل و سطح بین الملل است

…………..

* همواره این خبرگزاری را دنبال و از تولیدات آن استفاده می کنم و سایر مراجع و نیازمندان به اخبار و اطلاعات به خصوص افغانستان نیز از مطالب منعکس شده از سوی این خبرگزاری بهره برداری می کنند

………

* مرکزتبیان، بزرگترین تشکیلات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است که مردم افغانستان به خصوص شیعیان از دست آوردهای آن حسن استفاده می کنند.

…………

در پی دیدار حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری و همراهان، با حجت الاسلام والمسلمین سید رحمت الله مرتضوی در دفتر نمایندگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در کابل، رئیس این نمایندگی با حضور در دفترمرکزی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با رئیس عمومی و جمعی از کارکنان آن، بازدید به عمل آورد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، حجت الاسلام والمسلمین سید رحمت الله مرتضوی در ابتدای ورود از سوی حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری و همراهان مورد استقبال قرار گرفت و به ایشان خیر مقدم گفته شد و آنگاه روند فعالیت های مرکز تبیان، گستردگی و عمق کارها، توانمدیها وتعداد فعالین و کارمندان و اعضا و اثرگزاری فعالیت های آن و به خصوص نحوه فعالیت های خبرگزاری صدای افغان(آوا) و گستره کار آن در داخل و خارج بیان شد.

 

 

آقای مزاری گفت: خبرگزاری صدای افغان(آوا) اولین خبرگزاری خصوصی و دومین خبرگزاری رسمی در تاریخ افغانستان است و تنها خبرگزاری بین المللی کشور است که به عنوان یک منبع مادر در سطح افغانستان و دنیا مطرح است و با نزدیک به ۳۰ رسانه بزرگ بین المللی تفاهمنامه همکاری دارد و با بیش از ۲۰۰ رسانه اسلامی در سطح دنیا همکاری متقابل داشته و از اخبار و تولیدات خبرگزاری صدای افغان(آوا)بیش از ۱۲۷ کشور دنیا استفاده می کند.

 

 

خبرگزاری صدای افغان(آوا) پیشگام در ارائه پیشنهاد استفاده از اطلاع رسانی رسانه های اسلامی به جای رسانه های غربی است و اذعان دارد که شرم است رویداد یک کشور اسلامی از کانال یک رسانه غربی نقل قول صورت بگیرد.

 

 

در ادامه، رئیس شورای نظارت بر حوزات علمیه افغانستان، ضمن گفتن خدا قوت به دست اندرکاران مرکزتبیان، آن را بزرگترین تشکیلات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانست که مردم افغانستان به خصوص شیعیان از دست آوردهای آن حسن استفاده می کنند.

 

 

آقای مرتضوی با پرداختن به سابقه، گستره و اثرگزاری فعالیت های مرکز تبیان درافغانستان گفت: خبرگزاری صدای افغان(آوا) که یک تشکل مرتبط با مرکزتبیان است تنها رسانه بزرگ اسلامی و شیعی با تولیدات متنوع و انبوه، و یک منبع موثق و قابل توجه برای داخل و سطح بین الملل است.

 

 

وی گفت: همواره این خبرگزاری را دنبال و از تولیدات آن استفاده می کنم و سایر مراجع و نیازمندان به اخبار و اطلاعات به خصوص افغانستان نیز از مطالب منعکس شده از سوی این خبرگزاری بهره برداری می کنند.

 

 

در ادامه، پرسش و پاسخ هایی نیز صورت گرفت و سپس حجت الاسلام والمسلمین سید رحمت الله مرتضوی از بخشهای مختلف دفتر مرکزی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل، بازدید به عمل آورد.