• تاریخ انشار: ۲۲ دلو ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 17696
  • 839 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

شرکت گسترده مهاجرین مقیم اصفهان و قم در راهپیمایی ۲۲ دلو/بهمن

مهاجرین ولایت اصفهان و شهر مقدس قم با محوریت مرکز تبیان مانند سایر مردمان ایرانی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ دلو سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ع) شرکت کردند و شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل سر دادند.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) دفاتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در شهر […]

مهاجرین ولایت اصفهان و شهر مقدس قم با محوریت مرکز تبیان مانند سایر مردمان ایرانی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ دلو سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ع) شرکت کردند و شعار مرگ بر امریکا و اسرائیل سر دادند.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) دفاتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در شهر مقدس قم و اصفهان با بسیج مهاجرین و فعالین این مرکز در این دو ولایت حضور گسترده ای در راهپیمایی ۲۲ دلو داشتند.

 

مسئولین مرکز تبیان در دو شهر مهاجر نشین یعنی قم و اصفهان می گویند که آنها قبل از ماه دلو با برگزاری جلسات متعدد و هماهنگی صورت گرفته میان آنها و اقشار مختلف مهاجرین، توانستند امروز راهپیمایی باشکوهی را همراه با برادران ایرانی خود برگزار کنند.

 

از نکات گفتنی راهپیمایی مهاجرین در اصفهان حضور گسترده زنان مهاجر بود که آنها در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی حضور فعال و چشمگیری داشتند.

 

در مشهد مقدس نیز مهاجرین افغانستانی نیز با محویت مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان با حمل دست نوشته و بیرق افغانستان، دوشادوش برادران و خواهران انصار خود در این جشن الهی و معنوی حضور یافتند و فریاد ضد استکباری مرگ بر آمریکا سردادند.