• تاریخ انشار: ۲۳ حوت ۱۳۹۵
  • سرویس: اندیشه
  • کد خبر: 9447
  • 1,168 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

ضایعه ای که مایه تاسف و تألم گردید

در پی در گذشت پدر بزرگ سید محمد موسوی، حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری پیام تسلیتی صادر کرد.   رئیس کل مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در این پیام آورده است: در گذشت مرحوم خاساری که عمری را در راه عبادت خدا و پیروی اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) گذراند، ضایعه ای است […]

در پی در گذشت پدر بزرگ سید محمد موسوی، حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری پیام تسلیتی صادر کرد.

 

رئیس کل مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در این پیام آورده است: در گذشت مرحوم خاساری که عمری را در راه عبادت خدا و پیروی اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) گذراند، ضایعه ای است که مایه تاسف و تالم گردید.

 

برادرگرامی، جناب حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی، خبردرگذشت مرحوم کربلایی سید شاه خاساری، پدر بزرگ مهربان شما را دریافت نموده، متأشر گردیدم.

 

در گذشت آن مرحوم که عمری را در راه عبادت خدا و پیروی اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) گذراند، ضایعه ای است که مایه تاسف و تالم گردید ولی جای شکران و سپاس است که میوه و ثمره عمر او و فرزند برومند شان، شخصیت برومند و خدومی چون شماست که در سایه حمایت خدای متعال و لطف و عنایت ائمه اطهار(علیهم السلام) در خدمت دین، مذهب و مردم مسلمان قرار داشته، با فعالیت مثمر ثمر خود موجبات کسب رضایت خدا، خوشنودی امامان آسمانی و مسرت روح مرحوم کربلایی سیدشاه خاساری را فراهم می آورید.

 

اینجانب به نمایندگی از حزب اسلامی تبیان و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و حلقات و مؤسسات زیر مجموعه، فقدان مرحوم مغفور کربلایی سیدشاه خاساری را به حضرت عالی، پدر گرامی تان، سایر بازماندگان و فامیلهای وابسته آن مرحوم تسلیت گفته،از خدای متعال برای آن مرحوم غفران الهی و جنت برین و برای شما و سایر بازماندگان به خصوص پدر گرامیتان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

۲۱-۱۲-۹۵

 

گفتنی است که حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی از کادرهای فعال و برجسته تشکیلات مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان است که هم اکنون ریاست دفتر نمایندگی این تشکیلات را در ولایت بلخ به عهده داشته و فعالیت های مفید دینی، مذهبی و اجتماعی را در سطح کل این ولایت به نحو مطلوب مدیریت می کند.