• تاریخ انشار: 1 اکتبر 2018
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 22175
  • 439 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

فرمانده پولیس بلخ: از برنامه‌های مرکز تبیان حمایت می‌کنیم

فرمانده پولیس ولایت بلخ در دیدار با مسؤول دفتر نمایندگی مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان در زون شمال، ضمن حمایت از برنامه های تبیان و خبرگزاری صدای افغان (آوا)، از حضور مسؤول و اعضای مرکز تبیان در مزار شریف به دفتر فرماندهی پولیس بلخ، ابراز قدردانی و سپاس کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، حجت […]

فرمانده پولیس ولایت بلخ در دیدار با مسؤول دفتر نمایندگی مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان در زون شمال، ضمن حمایت از برنامه های تبیان و خبرگزاری صدای افغان (آوا)، از حضور مسؤول و اعضای مرکز تبیان در مزار شریف به دفتر فرماندهی پولیس بلخ، ابراز قدردانی و سپاس کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، حجت الاسلام سید محمد موسوی؛ مسؤول و شماری از اعضای مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان (آوا)‌ در مزار شریف، با محمد اکرم سامع؛ فرمانده پولیس بلح دیدار کردند.

 

آقای موسوی در این دیدار از نگرانی‌های امنیتی مردم یاد کرد و گفت: دشمن در صدد ایجاد ناامنی در شمال است؛ ولی نیروهای امنیتی ما قهرمانانه جلو این نقشه های دشمن را گرفته اند.

 

مسؤول خبرگزاری صدای افغان(آوا) در مزار شریف یادآور شد: دشمن به دنبال از بین بردن وحدت بین شیعه و سنی است؛ ولی باهم بودن شیعه و سنی، این نقشه دشمن را خنثی کرده است.

 

وی در ادامه، همکاری علما و مردم با پولیس و نیروهای امنیتی را عامل امنیت در سمت شمال عنوان کرد.

 

موسوی همچنین ضمن یادآوری از برنامه آیین تجلیل از نیروهای امنیتی که سال گذشته از سوی مرکز تبیان برگزار شد، یادآور گردید و از فرمانده پولیس بلخ دعوت کرد تا در این برنامه اشتراک کند.

 

محمد اکرم سامع؛ فرمانده پولیس بلخ نیز خدمت به مردم را مایه افتخارش عنوان کرد و از حضورش در برنامه قدردانی از نیروهای امنیتی از سوی مرکز تبیان خبر داد.

 

آقای سامع، بلخ را پایتخت شمال کشور عنوان کرد و با بهتر ارزیابی کردن امنیت در این ولایت نسبت به گذشته، از برنامه هایش در زمینه بهتر کردن وضعیت بلخ خبر داد.

 

آقای سامع همچنین امام حسین(ع) را رهبر همه مسلمانان جهان عنوان کرد و خدمت به سیدالشهدا و تامین امنیت عاشورا را وظیفه‌ای مقدس بیان داشت.

 

وی در پایان،‌ حضور مسؤول و اعضای مرکز تبیان در دفتر کارش را مایه افتخار دانست و از حضورش در برنامه تقدیر از نیروهای امنیتی خبر داده و خواهان پیشرفت های هرچه بیشتر این مرکز شد.

 

قابل یادآوری است که دومین آیین تجلیل عاشورایی نیروهای امنیتی فردا سه شنبه ۱۰ میزان از سوی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در مزار شریف، برگزار می شود.