• تاریخ انشار: ۱ دلو ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 5849
  • 1,611 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مراسم تقبیح عملیات تروریستی علیه فعالان رسانه ای

به مناسبت حادثه تروریستی علیه کارمندان تلویزیون طلوع، دفتر مرکزی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل، طی مراسمی با حضور اهالی رسانه، علما، دانشمندان، طلاب و دانشجویان و شخصیتهای ملی و دولتی، این حادثه را رسما تقبیح  می کند.   به گزارش آوا، در این مراسم که یک نشست تحلیلی نیز می باشد، سخنرانان، […]

به مناسبت حادثه تروریستی علیه کارمندان تلویزیون طلوع، دفتر مرکزی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل، طی مراسمی با حضور اهالی رسانه، علما، دانشمندان، طلاب و دانشجویان و شخصیتهای ملی و دولتی، این حادثه را رسما تقبیح  می کند.

 

به گزارش آوا، در این مراسم که یک نشست تحلیلی نیز می باشد، سخنرانان، مبانی فقهی ی ترور، ترور از نظر اسلام، ترور در افغانستان، مصداق ترور کارمندان تلویزیون طلوع، وظیفه مردم و دولت افغانستان به بحث و بررسی گرفته و درنهایت موضع رسمی مرکزتبیان در این رابطه اعلام خواهد گردید.

 

در کارت دعوتی که از سوی این دفتر در کابل توزیع شده، آمده است:

 

“اخیرا عملیات های انتحاری علیه هموطنان بی گناه ما افزایش یافته است که آخرین آن عصر چهارشنبه گذشته علیه جمعی از عناصر رسانه ای وابسته به تلویزیون طلوع صورت گرفت.

 

بدین مناسبت مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان که یک تشکل بزرگ و اثر گزار در سطح کشور است، تصمیم دارد طی برگزاری مراسمی، به خصوص عملیات انتحاری وحشیانه علیه کارمندان تلویزیون طلوع را تقبیح کند.

 

از شما عزیز نیز تقاضا داریم با حضور خویش در این مراسم به غنامندی آن افزوده، موجبات بازتاب فریاد خاموش جمعی از عناصر فرهنگی و رسانه ای را بیش از پیش فراهم آورید.

 

زمان: یکشنبه ۴ دلو راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه قبل ازظهر

 

مکان: کابل، جاده شهید مزاری، نرسیده به مسجد امام حسن مجتبی(ع)، کوچه مسجد حضرت ولی عصر”عج”(کوچه بابا شربت سابق)، ساختمان ۲۳۹(سالن اجتماعات دفتر)

 

برنامه: قرائت قرآن، قرائت مقاله، سخنرانی سخنرانان شهیر کشور، پیرامون؛ مبانی فقهی ترور، ترور از نگاه اسلام، ترور در افغانستان، مصداق ترور جمعی ازکارمندان رسانه ای تلویزیون طلوع، وظیفه مردم، وظیفه دولت افغانستان و موضع مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.”

 

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان-دفترمرکزی کابل