• تاریخ انشار: 9 نوامبر 2014
  • سرویس: اطلاعیه ها
  • کد خبر: 1467
  • 1,530 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مرحوم علوی؛عامل، مبلغ و مروج اندیشه ی تابناک ولایت فقیه بود

در ادامه ارسال پیام های تسلیت از سوی مراکز فرهنگی، اجتماعی،سیاسی و مذهبی کشور به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین علوی،مسئول دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات نیز با صدور اطلاعیه ای این ضایعه اسفناک را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری آوا،در این اطلاعیه آمده است که […]

در ادامه ارسال پیام های تسلیت از سوی مراکز فرهنگی، اجتماعی،سیاسی و مذهبی کشور به مناسبت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین علوی،مسئول دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات نیز با صدور اطلاعیه ای این ضایعه اسفناک را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری آوا،در این اطلاعیه آمده است که مرحوم علوی؛ عامل، مبلغ و مروج اندیشه ی تابناک ولایت فقیه بود و بعنوان یک سرباز فداکار در مسیر اهداف مقدس اسلام و مکتب اهل البیت (علیهم السلام) و با التزام عملی به ولایت فقیه انجام وظیفه مینمود.

متن اطلاعیه صادر شده از سوی مسئول دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الإکرام

باردیگر بزرگ مردی از تبار یاران فرهیخته و متعهد و از خیل عالمان عامل، رخت سفر بربست و به مقصد زیارت حضرت دوست؛ داعی حق را لبیک گفت.

حجت الاسلام والمسلمین آقای (سیدمحمد حسن علوی) مسئول بخش علماء و مبلغین مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات که صفحات عمر خود را با جوهر تقوا و خداپرستی آراسته بود و چراغ پرفروغ روحانیت را به روشنایی خدمت به اسلام و مسلمین مزین کرده بود؛ عامل، مبلغ و مروج اندیشه ی تابناک ولایت فقیه بود و بعنوان یک سرباز فداکار در مسیر اهداف مقدس اسلام و مکتب اهل البیت (علیهم السلام) و با التزام عملی به ولایت فقیه انجام وظیفه مینمود، عمر پربارش با عزت خاتمه یافت و او اینک درجمع مانیست.

یقینا فقدان جانکاه ایشان درجامعه و درجمع همفکران و همکاران، ثلمه ی مؤلمه و ضایعه ی اسفناک و جبران ناپذیری است.

چاره ای نیست جز آنکه همگی راضی باشیم به تقدیر و مشیت الهی و درگذشت نابهنگام آن عزیز سفرکرده را به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر امام زمان(عج) و نائب برحقش حضرت امام خامنه ای (دام ظله)، رهبری مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و نماینده تام الإختیار مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی (دام عزه) در امور افغانستان جناب حجت الإسلام والمسلمین حاج آقای سید عیسی حسینی مزاری (حفظه الله)، ملت شریف، سلسله ی جلیله ی روحانیت، خانواده محترم ایشان و همه ی همکاران عزیز در داخل و خارج از کشور تسلیت میگویم و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم غفران الهی و برای همه ی بستگان و خانواده ی داغدارش صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

سید محمد هاشمی راستی

مسئول دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و مسئول دفتر مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی ناصرمکارم شیرازی (دام عزه) در هرات