• تاریخ انشار: 15 مارس 2019
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 24395
  • 573 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مشاور ریاست اجرایی گفتمان های خبرگزاری آوا را موج عظیم در شرایط نابسامان عنوان کرد

امروز جمله ۲۴ حوت آخرین گفتمان دانشجویی سال ۱۳۹۷ در خبرگزاری صدای افغان برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین محسن دانش مشاور ریاست اجرایی این گفتمان ها را موج عظیم در شرایط نابسامان عنوان کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) آخرین گفتمان دانشجویی خبرگزاری صدای افغان در سال ۱۳۹۷ خورشیدی امروز (جمعه ۲۴ حوت)، […]

امروز جمله ۲۴ حوت آخرین گفتمان دانشجویی سال ۱۳۹۷ در خبرگزاری صدای افغان برگزار شد و حجت الاسلام والمسلمین محسن دانش مشاور ریاست اجرایی این گفتمان ها را موج عظیم در شرایط نابسامان عنوان کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) آخرین گفتمان دانشجویی خبرگزاری صدای افغان در سال ۱۳۹۷ خورشیدی امروز (جمعه ۲۴ حوت)، با حضور کارشناسان امور، دانشجویان، و طلاب حوزات علمیه تحت عنوان “تقدیر از کارشناسان،  مجریان، قاریان و دانشجویان فعال”در مزارشریف برگزار شد.

 

سید رضا موسوی مسوول بخش دانشجویی مرکز تبیان در مزارشریف، انگیزه پایه ریزی گفتمان ها را چنین بیان کرد: با دوستان صحبت کردیم و متوجه شدیم که چرا یک دانشجویی که ۱۲ سال درس می خواند اما نمی تواند چند کلمه صحبت نماید با این انگیزه گفتمان را را برنامه ریزی و آغاز کردیم.

 

وی موضوع گفتمان امروز را تقدیر از کارشناسان، مجریان و قاریان عنوان کرد و گفت که  این افراد طی سال های گذشته در کنار ما بودند و سبب روشنایی محفل ما شدند، و امروز به رسم ” من لم یشکر مخلوق، لم یشکر خالق ” از آنان سپاس گزاری می نماییم.

 

آقای موسوی گفتمان دانشجویی را که یکی از برنامه های مهم سال ۱۳۹۷ خورشیدی خواند و افزود که حدود چهار سال گفتمان دانشجویی در بلخ داشته ایم و طی سال گذشته ۵۱ گفتمان دانشجویی را در مزارشریف دایر نموده ایم.

 

وی تصریح نمود که سال گذشته ۳۷ کارشناس روشن گر گفتمان ما بودند و برای ما مسائل مختلف را بیان داشتند و از آنان بهره های خوبی برده ایم.

 

حجت السلام محسن دانش،  مشاور ریاست اجرائیه که در این جلسه صحبت می نمود، از مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی سپاس‌گزاری کرد و این گفتمان ها را موج عظیم در شرایط نابسامان عنوان کرد.

 

 

سید محمد یزدان پرست فعال جامعه مدنی بابت برگزاری گفتمان ها از خبرگزاری صدای افغان تقدیر و تشکر کرد.

 

وی گفتمان را یکی از کارهای مهم در جامعه خواند و تاکید نمود که این گفتمان تفکر تازه را در جامعه به میان آورد.

 

آقای یزدان پرست با اشاره به جنجال و درگیری روز گذشته در مزارشریف گفت ما در آستانه جشن نوروز قرار داریم و وضعیت در بلخ عادی است و مردم نگران نباشند.

 

همزمان با نزدیک شدن به روز ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر این فعال جامعه مدنی حضرت علی(ع) را شخصیت بسیار عالی در تاریخ اسلام عنوان کند.

 

وی در اخیر نیز یک بار دیگر از برنامه های مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان ابراز سپاس گزاری کرد.

 

حجت الاسلام سجاد عباسی آگاه مسائل و مسوول عقیدتی مرکز تبیان صحبت و گفتگو را برای دعوت به سوی خدا بسیار مهم خواند و خواهان گسترش چنین گفتمان ها در مساجد و سایر مکان ها شد.

 

گفتنی است که اهدای لوح تقدیر کارشناسان، مجریان، قاریان و دانشجویان فعال و تقدیر نامه های دانشجویان بخش آموزشی از برنامه های امروزی آخرین گفتمان دانشجویی خبرگزاری صدای افغان در سال ۱۳۹۷ خورشیدی بود.