• تاریخ انشار: ۲۳ عقرب ۱۳۹۸
  • سرویس: فرهنگی، هنری
  • کد خبر: 27719
  • 431 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

نتایج مسابقه بزرگ اخوت اعلان گردید / اهدای جوایز نفیس به ۴۰ تن

خبرگزاری صدای افغان(آوا) – مزارشریف: نتایج مسابقه بزرگ اخوت که جمعه هفته قبل با اشتراک بیش از چهار هزار تن از سوی شورای اخوت اسلامی با همکاری مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مسجد روضه شهر مزارشریف برگزار گردیده بود، امروز اعلان گردید و به چهل تن برندگان آنان جوایز اهدا گردید.   جوایز […]

خبرگزاری صدای افغان(آوا) – مزارشریف: نتایج مسابقه بزرگ اخوت که جمعه هفته قبل با اشتراک بیش از چهار هزار تن از سوی شورای اخوت اسلامی با همکاری مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مسجد روضه شهر مزارشریف برگزار گردیده بود، امروز اعلان گردید و به چهل تن برندگان آنان جوایز اهدا گردید.

 

جوایز برتر این مسابقه ۸ جایزه به شمول لپتاپ، تبلت، مبایل، بایسکیل و ماشین خیاطی بود که بر علاوه  آن ۳۰ جایزه وسایل خانگی دیگر به برندگان اهدا گردید.

 

 

از میان چهار هزار تن، ۵۲۳ اشتراک کننده به شمول ۳۳۳ نفر از بخش بانوان  ۱۹۰ اقایان، سوالات را کاملا درست حل کرده بودند که از میان اسامی آنان به قید قرعه به چهل تن شان جایزه اهدا گردید.

 

اول، دوم، سوم و چهار نمره این مسابقه از بخش خانم سمانه پولادی، نرگس محمدی، زهرا فصیحی و شریفه انصاری و از بخش آقایان زهیر الدین عالمیار، عبدالولی، علی جان محمودی، علی الله علیپور، بودند که هشت جایزه نفیس به آنان اهدا گردید.

 

در همین حال برندگان این مسابقه با خرسندی از برگزاری این مسابقه را برای بالا رفتن سطح آگاهی نسل جوان مفید عنوان کرده خواهان برگزاری بیشتر چنین مسابقات گردیدند.

 

سمانه پولادی، اول نمره این مسابقه از بخش بانوان با ابراز تشکری از برگزار کنندگان این مسابقه خواهان برگزاری چنین برنامه ها در آینده نیز گردید.

 

از سوی هم خانم نرگس محمدی، دوم نمره این مسابقه، برگزاری این مسابقه را بسیار مفید خواند و افزود که چنین مسابقات برای رشد دانشجویان و نسل جوان بسیار مهم است.