• تاریخ انشار: 29 ژانویه 2020
  • سرویس: فرهنگی، هنری
  • کد خبر: 29031
  • 387 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

نتایج مسابقه بزرگ یاران آسمانی در بلخ اعلان گردید

نتایج مسابقه بزرگ یاران آسمانی که مناسبت بیست و پنجمین سالروز شهادت سید علی اکبر مصباح مزاری و شهدای ۷ جدی ۱۳۹۶ خورشیدی کابل، از سوی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، در شهر مزار شریف برگزار گردیده بود، اعلان گردید.   خبرگزاری صدای افغان(آوا) – بلخ: مسابقه بزرگ یاران آسمانی طی جزوه های سوال […]

نتایج مسابقه بزرگ یاران آسمانی که مناسبت بیست و پنجمین سالروز شهادت سید علی اکبر مصباح مزاری و شهدای ۷ جدی ۱۳۹۶ خورشیدی کابل، از سوی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، در شهر مزار شریف برگزار گردیده بود، اعلان گردید.

 

خبرگزاری صدای افغان(آوا) – بلخ: مسابقه بزرگ یاران آسمانی طی جزوه های سوال و جواب از یک ماه بدین سو به علاقه مندان توزیع گردیده بود و پس از جمع آوری جزوه ها نتایج آن اعلان گردید.

 

به گفته حجت الاسلام والمسلمین سیدحامد موسوی مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ، در این مسابقه بیش از ۴ هزار تن اعم از زنان و مردان اشتراک کرده بودند که ۵۱۳ تن جوابات درست را حل کرده بودند و از میان این افراد برای ۱۰۰ تن شان به قید قرعه جایزه اهدا گردید.

 

گفتنی است که بیش از ۶۰ درصد اشتراک کنندگان این مسابقه را  بانوان تشکیل داده بودند.

 

زهرا محمدی، از ولسوالی دهدادی، ولایت بلخ و نسیمه صفدری، از منطقه سجادیه ولایت بلخ،  اولین و دومین  برنده این مسابقه بود.

 

جوایز این مسابقه برای اول برنده اول و دوم کمک هزینه کربلا معلا، و سوم، چهارم، پنجم، ششم و هفتم این مسابقه به ترتیب کمپیوتر لپتاب، مبایل گلکسی، تلویزیون ال سی دی، بایسکیل و بخاری برقی و به سایر برندگان ۹۳ جایزه نفیس دیگر اهدا گردید.