• تاریخ انشار: ۱ عقرب ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 14880
  • 662 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

نقش شورای ولایتی برای حل مشکلات مردم از پارلمان مهمتر است

n00151870-b

مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و هیات همراه در مشهد مقدس با محمد افضل حدید؛ رئیس شورای ولایتی بلخ در هتل محل اقامتش دیدار و گفتگو کرد.   به گزارش خبرگزاری آوا، در ابتدای این دیدار سید وحید الله حبیبی؛ مسوول نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان ضمن عرض خیر […]

مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و هیات همراه در مشهد مقدس با محمد افضل حدید؛ رئیس شورای ولایتی بلخ در هتل محل اقامتش دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، در ابتدای این دیدار سید وحید الله حبیبی؛ مسوول نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان ضمن عرض خیر مقدم به اعضای شورای ولایتی ولایت بلخ ، نقش این شورا را در حل مشکلات مردم مهمتر از پارلمان دانست .

 

حبیبی در تشریح مطلب فوق گفت: از آنجایی که اعضای شورای ولایتی در همان شهر و ولایت خود حضور دارند و از نزدیک مشکلات موجود را لمس و مشاهده می نمایند بهتر می توانند نسبت به حل آنها اقدام نمایند اما نمایندگان پارلمان پس از انتخاب شدن توسط مردم در پایتخت ساکن می شوند و هر از چند گاهی به ولایت مربوطه سفر می کنند و چندان از مشکلات مردم مطلع نیستند.

 

مسوول مرکز تبیان در مشهد مقدس، با اشاره به هوش فردی بالای مردم افغانستان تصریح کرد: مردم افغانستان با وجود داشتن هوش بالای فردی، در قسمت هوش جمعی و سازمانی چندان موفق و ممتاز نیستند، و وضعیت فعلی جامعه نیز گواهی بر این مدعا می باشد.

 

در ادامه این دیدار، محمد افضل حدید؛ رئیس شورای ولایتی بلخ هم از فعالیت های خالصانه مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در داخل و خارج از افغانستان ابراز امتنان نمود و گفت که برنامه های مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان به خصوص در ولایت بلخ بسیار موثر و سازنده می باشد.

 

وی گفت که در این اواخر همایشی از سوی مرکز تبیان برای قدر دانی از مقامات محلی به خاطر برگزاری مراسم های ایام محرم برپا شد که بسیار پسنیدیده بود.

 

رئیس شورای ولایتی بلخ همچنین از جمهوری اسلامی ایران برای مهیا کردن زمینه این سفر، تبادل تجارب بین نهادها و اداره های دو کشور را که دارای مشترکات فراوان هستند را مثبت ارزیابی کرد.

 

حدید هم بر انجام کارهای جمعی و سازماندهی شده برای گذر از مشکلاتو رفع چالش های موجود تاکید کرد.

 

شایان ذکر است که پیش از این دیدار جمعی از دانشجویان افغانستانی مشغول تحصیل در دانشگاه فردوسی مشهد نیز با

 

رئیس شورای ولایتی بلخ نشستی صمیمانه داشتند، که آقای حدید وجود چنین جوانان تحصیل کرده ای را برای آینده کشور بسیار مهم دانست و به آنها پیشنهاد کرد که در تحصیل علم کوشا باشند.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>