• تاریخ انشار: 2 ژانویه 2020
  • سرویس: زنان
  • کد خبر: 28579
  • 379 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

نمایشگاه خیابانی”بانوی فراتر از تاریخ” ضربه محکم و دندان شکن به دهان مخربین حجاب اسلامی

بازدیدکنندگان از نمایشگاه خیابانی حجاب “بانوی فراتر از تاریخ” برگزاری این نمایشگاه را ضربه محکم و دندان شکن به دهان مخربین حجاب اسلامی عنوان کردند. خبرگزاری صدای افغان(آوا) ـ مزارشریف: این نمایشگاه امروز پنجشنبه(۱۲ قوس)به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها، در کنار جاده مسعود در شرق روضه شریف از سوی بخش […]

بازدیدکنندگان از نمایشگاه خیابانی حجاب “بانوی فراتر از تاریخ” برگزاری این نمایشگاه را ضربه محکم و دندان شکن به دهان مخربین حجاب اسلامی عنوان کردند.

خبرگزاری صدای افغان(آوا) ـ مزارشریف: این نمایشگاه امروز پنجشنبه(۱۲ قوس)به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها، در کنار جاده مسعود در شرق روضه شریف از سوی بخش بانوان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان برگزار گردیده است که هدف آن ترویج حجاب اسلامی و نه گفتن به تهاجم فرهنگی غرب است.

بازدیدگان ضمن حمایت و استقبال از این نمایشگاه می گویند در شرایطی که دشمنان اسلام در صدد برداشتن چادر و حجاب از سر زنان مسلمان است، برگزاری چنین نمایشگاه های شهکار بزرگ می باشد.

خان محمد کریمی بازدید کننده این نمایشگاه می گوید که برگزاری این نمایشگاه در شرایط کنونی ضربه محکم و کوبنده به دهان مخربین حجاب اسلامی است.

کریمی برگزاری این نمایشگاه را شاهکار بزرگ برای ترویج حجاب اسلامی خواند و آن را کارکرد مهم و مفید برای بانوان در شهرمزار شریف عنوان کرد.

او رعایت حجاب اسلامی را یگانه راه دفاع مقابل تهاجم دشمنان و متجاوزین غربی عنوان کرد و از زنان مسلمان خواست تا فریب غرب را نخورند و حجاب اصیل اسلامی شان را رعایت کنند.

یلدا موسوی نیز می گوید که برگزاری این نمایشگاه نشانه علم و معرفت بانوان مرکز تبیان در شهر مزار شریف است که بسیار عکس ها و شعارهای خوبی را به نمایش گذاشته که می تواند برای ترویج حجاب اسلامی مفید باشد.

به گفته او توسط این نمایشگاه ها ما توانیم جوانان را از پلان های غرب آگاه کنیم و آنان را از راه گمراه کننده نجات دهیم.

عزیزه جعفری گفت که دشمنان اسلام می خواهند فرهنگ بی حجابی و بی حیایی را در جامعه اسلامی ترویج دهند ولی ما نباید اجازه دهیم فرهنگ اسلامی را از ما بگیرند و با برگزاری چنین نمایشگاه ها مانع آنان گردیم.

محبوبه محمدی برگزاری نمایشگاه عکس حجاب را پیام آور آگاهی و بیداری برای زنان و کسانی که سطح آگاهی شان نسبت به حجاب پایین تر است عنوان کرد.

فیروز فدا، از باشندگان شهر مزار شریف می گوید که خوشبخت است که امروز از این نمایشگاه بازدید کرده است.

وی ضمن خرسندی از برگزاری این نمایشگاه امیدوار است که چنین نمایشگاه ها، حجاب اسلامی را در جامعه ترویج کند و جلو بی حجابی در جامعه را بگیرد.