• تاریخ انشار: ۲۴ اسد ۱۳۹۷
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 20322
  • 430 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

نماینده خبرگزاری صدای افغان و مرکز تبیان جهت شرکت در اجلاس تجلیل از قربانیان تروریسم به نیویارک رفت

سید مشتاق حسینی نماینده خبرگزاری صدای افغان(آوا) و مرکز تبیان به دعوت سازمان ملل متحد جهت شرکت در اجلاس تجلیل از قربانیان تروریسم به نیویورک امریکا رفت   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) اجلاس تجلیل از قربانیان تروریسم در تاریخ ۲۰ آگست سال جاری در نیویورک مقر سازمان ملل برگزار می شود.   سید مشتاق […]

سید مشتاق حسینی نماینده خبرگزاری صدای افغان(آوا) و مرکز تبیان به دعوت سازمان ملل متحد جهت شرکت در اجلاس تجلیل از قربانیان تروریسم به نیویورک امریکا رفت

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) اجلاس تجلیل از قربانیان تروریسم در تاریخ ۲۰ آگست سال جاری در نیویورک مقر سازمان ملل برگزار می شود.

 

سید مشتاق حسینی نماینده مرکز تبیان و خبرنگار خبرگزاری صدای افغان(آوا) یکی از قربانیان حمله تروریستی ۷ جدی به دعوت سازمان ملل قرار است در اجلاس تجلیل از قربانیان تروریسم شرکت و سخنرانی کند.

 

سید مشتاق حسینی از قربانیان  حمله تروریستی ۷ جدی به دفاتر مرکزی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) است که بعد از مداوا به دعوت سازمان ملل قرار است در این اجلاس به نمایندگی از قربانیان حوادث تروریستی افغانستان سخنرانی کند.

 

همچنین در تاریخ ۱۷ آگست نمایشگاهی از قربانیان حوادث تروریستی در نیویارک برگزار می شود

 

صبح روز ۷ جدی ۱۳۹۷ حمله کننده انتحاری وارد گفتمان علمی پژوهشی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان می شود و با انفجار خود در این گفتمان ۵۲ نفر از کادرها، پرسنل و اعضای مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) را به شهادت می رساند و بیش از ۹۰ نفر دیگر را زخمی می کند.

 

این حادثه تروریستی را گروه داعش بر عهده گرفت.