• تاریخ انشار: ۷ عقرب ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 14974
  • 842 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

هدف دشمن در سال جاری سقوط ولایات سرپل و فاریاب بود

n00152195-b

امسال دشمن پلان های زیادی از جمله سقوط ولایات سرپل و فاریاب ، تصرف و کنترول شاهراه ها را دنبال می کردند، اما با شکست سختی از طرف نیروهای امنیتی مواجه شدند.   به گزارش خبرگزاری آوا، سمونیار سید سرور حسینی؛ سخنگوی پولیس زون ۷۰۷ پامیر طی یک گفتگوی اختصاصی به خبرنگار آوا گفت: قوماندانی […]

امسال دشمن پلان های زیادی از جمله سقوط ولایات سرپل و فاریاب ، تصرف و کنترول شاهراه ها را دنبال می کردند، اما با شکست سختی از طرف نیروهای امنیتی مواجه شدند.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، سمونیار سید سرور حسینی؛ سخنگوی پولیس زون ۷۰۷ پامیر طی یک گفتگوی اختصاصی به خبرنگار آوا گفت: قوماندانی زون ۷۰۷ پامیر تامین امنیت ۵ ولایت شمال را بر عهد دارد و تمام پرسنل پولیس این ولایت تحت امر این قوماندانی می باشند.

 

حسینی می افزاید که ما در جریان سال جاری با تهدیدات جدی از سوی دشمن مواجه بودیم حتی هدف آنها سقوط ولایات سرپل و فاریاب بود، تصرف و کنترول شاهراه ها و ده ها پلان دیگر داشتند اما با شکست سختی از طرف نیروهای امنیتی مواجه شدند.

 

وی تصریح کرد که ما با یک استراتژی بسیار دقیق، پوسته و قرارگاه ها امنیتی را در نقاط مهم  ایجاد کردیم اما با این وجود  به همکاری مردم نیاز داریم.

 

 

همچنان وی با اشاره به فعالیت مبلغین وهابی علیه پولیس گفت رهبری پولیس این نقاط آسیب پذیر را درک کرده است و به همین لحاظ بخش های عقیدتی و وفرهنگی را در برنامه های پولیس و تمام نیروهای امنیتی گنجانیده است.

 

حسینی اضافه نمود بخش کشف و استخبارات پولیس نیز موظف هستند تا کسانی را که به نفع مخالفین تبلیغ می کنند دستگیر نمایند.

 

سخنگوی پولیس زون ۷۰۷ پامیر در اخیر از مردم خواست تا نیروهای امنیتی خود را حمایت کنند و از شایعه پراکنی دشمن نترسند و فریب آنها را نخورند.

 

 

در همین حال سمیه پناهی؛ فعال فرهنگی با بیان اینکه مسئولین دولتی و امنیتی به اندازه بی کفایت هستند که که بر سر ترتیب لیست ناکارآمدی آنها، ناتوان هستیم، یادآور شد، برق جاپان چند دقیقه محدود رفت وزیر برق و انرژی‌ این کشر  سر تعظیم فرود آورد ولی سران دولت ما حتی اگر در حمله‌ ای کمتر از ۵۰ نفر کشته شود بیانیه هم صادر نمی کند.

 

خانم پناهی افزود که مسئولین امنیتی در هر بیانیه و مصاحبه همکاری مردم را می خواهند اگر مردم وارد عمل شوند پس شما چی بدرد می خورید حتا در همین ماه محرم که گذشت دست یک عده افراد غیر مسئول سلاح داده بودند تا امنیت را تامین کنند اما آنها سواستفاده کردند.

 

وی گفت مسئولین پولیس بلخ می‌گویند ما در ولایت بلخ امنیت داریم چطور می شود که در کابل کشتار افراد بی‌گناه باشد من آرامش روحی داشته باشم واقعا جای تاسف دارد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>