• تاریخ انشار: ۲۱ میزان ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 14558
  • 819 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

هدف ما ایجاد وحدت و همدلی میان تمام مردم است/ در برگزاری محرم امسال دشمن در سدد نفاق افگنی در بین مردم و نیروهای امنیتی بود

n00151341-b

جگرن نصرت الله جمشیدی؛ معاون سخنگوی قل اردوی ۲۰۹ شاهین که در مراسم تجلیل و قدردانی از برگزارکنندگان مراسم عاشورای حسینی سال جاری در نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در ولایت بلخ، صحبت می کرد، گفت: “ما نظامیان بدون در نظر گرفتن قومیت، زبان و مذهب برای تأمین امنیت ملت افغانستان تلاش می […]

جگرن نصرت الله جمشیدی؛ معاون سخنگوی قل اردوی ۲۰۹ شاهین که در مراسم تجلیل و قدردانی از برگزارکنندگان مراسم عاشورای حسینی سال جاری در نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در ولایت بلخ، صحبت می کرد، گفت: “ما نظامیان بدون در نظر گرفتن قومیت، زبان و مذهب برای تأمین امنیت ملت افغانستان تلاش می کنیم و هیچ توطئه و موضوع نمی تواند ما را از این هدف مقدس جدا کند”.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، مراسم تقدیر از برگزارکنندگان عاشورای ۱۳۹۶ شامل نیروهای دولتی، امنیتی، نیروهای مردمی، تکیه داران و کمیسیون برگزاری روز عاشورا، در سالن اجتماعات دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در شهر مزارشریف برگزار گردید.

 

جگرن نصرت الله جمشیدی؛ معاون سخنگوی قل اردوی ۲۰۹ شاهین در سخنانی در این مراسم، ضمن تشکر از مرکز تبیان در ادامه گفت: تورن جنرال امان الله مبین؛ قوماندان قول اردوی ۲۰۹ شاهین شخصا می خواستند که در این برنامه حضور پیدا کنند، اما به خاطر وظیفه ای که برای ایشان پیش آمد و به یکی از ولایت ها سفر می کردند، بناء من به نمایندگی از ایشان آمدم.

 

وی در ادامه گفت: ما نیروهای امنیتی به خاطر آرامش هموطنان خود و برای دفاع از وطن خویش، تلاش می کنیم و آماده دفاع از این خاک هستیم.

 

معاون سخنگوی قل اردوی ۲۰۹ شاهین با بیان این که خواهان آرامش کلی در سرتاسر کشور می باشند، در ادامه گفت: قل اردوی ۲۰۹ شاهین به خاطر سرکوب دشمن با همکاری سایر نهادهای مسئول، مشترکا به خاطر سرکوب و از بین بردن دشمن کار می کند.

 

وی در ادامه تصریح نمود: کسانی که می خواهند وحدت، همدلی و آرامش هموطنان ما را از بین ببرند و یا به بهانه هایی خدشه دار نمایند؛ نیروهای امنیتی برای مقابله با آن ها آماده هستند.

 

آقای جمشیدی با ابراز این که هدف ما نیز ایجاد وحدت و همدلی میان تمام مردم است، در ادامه گفت: ما نظامیان بدون در نظر گرفتن قومیت، زبان و مذهب برای تامین امنیت ملت افغانستان تلاش می کنیم و هیچ توطئه و موضوع نمی تواند ما را از این هدف مقدس جدا کند.

 

وی افزود: هیأت قول اردوی ۲۰۹ شاهین با اشتراک سربازان سنی و شیعه در داخل این فرماندهی، عاشورای حسینی را تجلیل نمودند، زیرا امام حسین(ع) مربوط به اسلام است و ملت افغان همه مسلمان می باشند و با در نظرداشت همین اصل، سربازان قول اردوی ۲۰۹ شاهین، محرم را گرامی داشتند.

 

او اضافه کرد: در برگزاری محرم بر علاوه تهدیدهای امنیتی، دشمن با راه اندازی توطئه های رسانه ای در فضای مجازی، در سدد نفاق افگنی در بین مردم و نیروهای امنیتی ما بودند که با تلاش نیروهای امنیتی خنثی گردید.

 

هم چنان سید سرور حسینی؛ به نماینده گی از پولیس ۷۰۷ پامیر صحبت نموده و ضمن درود و سلام به روح شهدای کربلا و نیز شهدای نیروهای امنیتی، گفت: “هرچند که تأمین امنیت وظیفه پولیس است، اما ما خوشحال هستیم که در این محرم، رضایت و خشنودی مردم خود را به دست آورده ایم.

 

وی در ادامه با بیان این که تامین امنیت بدون همکاری مردم امکان پذیر نبود، گفت: در راستای تامین امنیت عاشورا، ما مدیون همکاری مردم و به خصوص علمای دین هستیم.

 

قابل ذکر است که در این محفل، فرمانده پلیس ولایت بلخ، معاون شهری امنیت ملی، آمر امنیت فرماندهی پلیس ولایت بلخ، نمایندگان قول اردوی ۲۰۹ شاهین، نمایندگان زون ساحوی ۷۰۷ پامیر، نمایندگان لوای ششم امن و نظم عامه، رئیس شورای ولایتی این ولایت، ریاست ترافیک بلخ، ریاست شهرداری، نمایندگان صحت عامه بلخ، تکیه داران، کمیسیون برگزاری عاشورای ۱۳۹۶ و دیگر فرهنگیان حضور داشتند.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>