• تاریخ انشار: ۱۷ اسد ۱۳۹۴
  • سرویس: اطلاعیه ها
  • کد خبر: 3207
  • 1,253 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

همایش”هم اندیشی؛ افغانستان و تروریزم؛ چالش های میدانی و راهکارهای رهایی آغاز شد(۱)

n00114775-b

همایش”هم اندیشی؛ افغانستان و تروریزم؛ چالش های میدانی و راهکارهای رهایی” در شهر مشهد مقدس برگزار شد.   به گزارش خبرگزاری آوا، همزمان با هفدهم اسد(مرداد)، سالروز شهادت هزاران تن از مردم شمال افغانستان، دیپلومات های ایرانی و خبرنگار جمهوری اسلامی(ایرنا) به دست عناصر گروه طالبان، همایشی تحت عنوان” افغانستان و تروریزم، چالشهای میدانی و […]

همایش”هم اندیشی؛ افغانستان و تروریزم؛ چالش های میدانی و راهکارهای رهایی” در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، همزمان با هفدهم اسد(مرداد)، سالروز شهادت هزاران تن از مردم شمال افغانستان، دیپلومات های ایرانی و خبرنگار جمهوری اسلامی(ایرنا) به دست عناصر گروه طالبان، همایشی تحت عنوان” افغانستان و تروریزم، چالشهای میدانی و راهکارهای رهایی” از سوی نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس، برگزار شد.

 

در این همایش، صدها تن از شخصیت های اندیشمند و نخبه  مهاجر و انصار حضور دارند و شخصیتهای مطرحی از افغانستان و ایران پیرامون موضوعاتی همچون؛ “تروریزم و چالشها؛ زمینه ها و دست اندرکارها، اهداف و پیامدها”، “دولت افغانستان و تروریزم؛ کارکردها و دست آوردها”، “رسانه و تروریزم؛ مخاطرات و تأثیرات”، “پارلمان و تروریزم؛ طرح ها و برنامه ها”، “اسلام و تروریزم؛ توانمندی در مقابله و راهکار برای مبارزه”، “مهاجرین و تروریزم؛ ظرفیت ها و مسؤلیت ها” به ایراد سخن می پردازند.

 

در زمان ارسال خبر، حجت الاسلام و المسلمین  سید محمد حسین حسینی واعظی؛ مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس در حال خیر مقدم  خوشامد گویی به تمام حاضرین در جلسه می باشد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>