• تاریخ انشار: ۱۸ جدی ۱۳۹۸
  • سرویس: سیاسی، نظامی
  • کد خبر: 28768
  • 530 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

همایش “حمله تروریستی هفتم جدی؛ اهدف دشمنان و مسئولیت حکومت و نخبگان” در مشهد مقدس برگزار می‌شود

به مناسبت گرامیداشت دومین سالروز شهادت شهدای حمله انتحاری روز هفتم جدی سال ۱۳۹۶ شمسی علیه دفاتر مرکزی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان (آوا) در کابل، همایش “حمله تروریستی هفتم جدی؛ اهدف دشمنان و مسئولیت حکومت و نخبگان” برگزار می‌شود.   خبرگزاری آوا -مشهد مقدس: در اطلاعیه‌ای که دفتر مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان […]

به مناسبت گرامیداشت دومین سالروز شهادت شهدای حمله انتحاری روز هفتم جدی سال ۱۳۹۶ شمسی علیه دفاتر مرکزی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان (آوا) در کابل، همایش “حمله تروریستی هفتم جدی؛ اهدف دشمنان و مسئولیت حکومت و نخبگان” برگزار می‌شود.

 

خبرگزاری آوا -مشهد مقدس: در اطلاعیه‌ای که دفتر مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس در این رابطه صادر کرده، آمده است که قرار است همزمان با ایام حزن و اندوه فاطمیه و اعلام وفاداری با راه و هدف آن بانوی نمونۀ جهان بشریت، از دومین سالروز شهادت شهدای حادثه تروریستی ۷ جدی ۱۳۹۶ علیه دفاتر مرکزی مرکز تبیان و خبرگزاری (آوا) در کابل، با برگزاری مراسم باشکوهی تجلیل و تکریم به عمل آید.

 

متن کامل اطلاعیۀ صادره به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به اطلاع تمام هم‌فکران، همکاران و عموم مؤمنین و مؤمنات رسانده می‌شود که قرار است همزمان با ایام حزن و اندوه فاطمیه و اعلام وفاداری با راه و هدف آن بانوی نمونۀ جهان بشریت، از دومین سالروز شهادت شهدای حادثه تروریستی ۷ جدی ۱۳۹۶ علیه دفاتر مرکزی مرکز تبیان و خبرگزاری (آوا) در کابل، با برگزاری مراسم باشکوهی تجلیل و تکریم به عمل آید.

 

از تمام عزیزان دعوت می‌شود با حضور پرشور خود در این مراسم روح شهدا را شاد و راه آن‌ها را پر رهرو بگردانند و بدین‌ترتیب بخشی از مسئولیت‌های دینی خود را ادا نمایند.

 

زمان: روز پنجشنبه ۱۹ جدی/دی؛ رأس ساعت ۱۴

 

مکان: مشهد مقدس، بلوار طبرسی اول، خیابان المهدی غربی، بین المهدی ۹ و ۱۱، سالن مهندس مشکی.

 

برنامه‌های مراسم: سخنرانی سخنرانان از جمله دکتر محمدتقی هاشمی مدیرکل اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی، دکتر سجادی یکی از مجروحین حادثه؛ خواندن مقاله توسط سرکار خانم ساجده هاشمی، اجرای سرود مرکز تبیان و پخش کلیپ حادثه انتحاری ۷ جدی.

 

مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان

دفتر مشهد مقدس