• تاریخ انشار: 31 دسامبر 2017
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16273
  • 838 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

هیچ گروهی توان خاموشی صدای حق و حقیقت را ندارد/ این اقدامات نشانه خشم و ناتوانی و عجز منافقان و تکفیری‌هاست

گروه فرهنگی پویانکار، مدرسی حجازی مسئول ستاد اربعین مهاجرین افغانستانی مقیم جمهوری اسلامی ایران و همچنین روح الله خلیل زاده، از فعالین رسانه ای در شهر مشهد مقدس در پیام هایی به رهبری مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان، حمله تروریستی پنج شنبه ۷ جدی بر این مرکز و خبرگزاری صدای افغان در کابل، […]

گروه فرهنگی پویانکار، مدرسی حجازی مسئول ستاد اربعین مهاجرین افغانستانی مقیم جمهوری اسلامی ایران و همچنین روح الله خلیل زاده، از فعالین رسانه ای در شهر مشهد مقدس در پیام هایی به رهبری مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان، حمله تروریستی پنج شنبه ۷ جدی بر این مرکز و خبرگزاری صدای افغان در کابل، این حمله را نکوهش کرده و خاطرنشان کرده اند که با وجود تلاش منافقان، اراده ملت افغانستان قوی تر خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک پیام گروه فرهنگی پویانکار آمده است: “با نهایت تأثر و تأسف بار دیگر منافقان حمله انتحاری را بر مرکز فرهنگی تبیان و خبرگزاری صدای افغان را انجام دادند که باعث شد باز قلب های ملت افغانستان به غم نشیند”.

 

این گروه فرهنگی در پیام خود خاطرنشان کرده است: “هیچ گروهی توان خاموشی صدای حق و حقیقت را ندارد که این منافقان کور دل در تلاش خفه کردن اش را دارند . با هرچه تلاش منافقان، اراده ملت افغانستان قوی تر خواهد شد . باعرض تسلیت به بازماندگان این حادثه غم انگیز و طلب آمرزش بر روح شهیدان، از خداوند صبر جمیل را خواستار هستیم”.

 

مسئول ستاد اربعین مهاجرین افغانستانی مقیم جمهوری اسلامی ایران

از سوی دیگر، مدرسی حجازی، مسئول ستاد اربعین مهاجرین افغانستانی مقیم جمهوری اسلامی ایران در پیامی خاطرنشان کرده است: “مطلع شدیم عمل تروریستی وحشیانه توسط خون آشامان از خدا بی خبر، منجر به شهادت رساندن جمع کثیری از هموطنان عزیز و فرهنگیان مخلص در مرکز فرهنگی تبیان کابل گردید. این ضایعه اسفناک و جبران ناپذیر را به پیشگاه ولی عصر بقیه الله الاعظم صلوات الله علیه و خانواده های معظم شهدا و مسئولین محترم دفتر فرهنگی تبیان و خبرگزاری آوا تسلیت عرض داشته، درجات عالیه برای شهدا و شفای عاجل برای مجروحان از خداوند متعال جل جلاله خواستاریم”.

 

روح الله خلیل‌زاده، فعال رسانه ای در مشهد

در یک پیام روح الله خلیل‌زاده، فعال رسانه ای در مشهد مقدس خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری، رییس مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی نیز آمده است: “برادر فاضل و جهادگر جناب حجت الاسلام و المسلمین حسینی مزاری؛ شهادت جمعی از کارکنان و اعضای مرکز فرهنگی تبیان را به جناب عالی و خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض می کنم. بدون شک این اقدامات نشانه خشم و ناتوانی و عجز منافقان و تکفیری هایی است که مذهب پاک و پر مهر تشیّع جعفری را مانع منافع خود می بینند. از درگاه احدیت برای شما صبر جمیل آرزومندم”.