• تاریخ انشار: ۱۶ سنبله ۱۳۹۶
  • سرویس: اطلاعیه ها
  • کد خبر: 13026
  • 1,045 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

واقعه غدیر و نقش امامت در جامعه در مرکز تبیان در مزارشریف بررسی می شود

همزمان با فرا رسیدن سالروز تاریخی “غدیر خم” و اعلام حضرت امام علی(ع) از سوی پیامبر بزرگوار اسلام(ص) به عنوان ولی و جانشین بعد از ایشان، مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در شهر مزارشریف، “واقعه غدیر و نقش امامت در جامعه” را بررسی می کند.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک بیانیه […]

همزمان با فرا رسیدن سالروز تاریخی “غدیر خم” و اعلام حضرت امام علی(ع) از سوی پیامبر بزرگوار اسلام(ص) به عنوان ولی و جانشین بعد از ایشان، مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در شهر مزارشریف، “واقعه غدیر و نقش امامت در جامعه” را بررسی می کند.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک بیانیه مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در شهرمزارشریف آمده است: “بلخی ها در تجلیل از مناسبت ها سنگ تمام گذاشته اند، مخصوصا مبارزان تبیانی در این عرصه خوش درخشیده اند و چون سایر مسؤلین جهادی مرکز و حزب اسلامی تبیان در کابل، هرات و سایر ولایات، همواره خالصانه ترین زحمات خود را در این عرصه در طبق اخلاص می گذارده اند”.

 

در ادامه این بیانیه آمده است: “از همین رو، دفتر مرکز تبیان در مزارشریف، نشست گفتمان این هفته خود را تحت عنوان نقش امامت در جامعه” برگزار می کند، تا با حضور کارشناسان بیش از هر موضوعی، پیرامون غدیر، اعلام امامت و وصایت امام علی(ع) و نقش این منصب الهی در هدایت و رهبری جامعه به بحث و بررسی بپردازند”.

 

قابل یادآوری است که این گفتمان فردا(جمعه) برابر با ۱۷ سنبله و ساعت ۹ و ۳۰ قبل از ظهر در سالن اجتماعات دفتر مرکز تبیان واقع در مزارشریف، چوک الکوزی، کارته شفاخانه، پشت تکیه خانه عمومی، سالن اجتماعات دفتر مرکز تبیان برگزار شود.