• تاریخ انشار: ۱۵ اسد ۱۳۹۷
  • سرویس: فرهنگی
  • کد خبر: 20215
  • 324 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

پایان کارگاه آموزشی “هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی” در بلخ

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، شماری از دانشجویان که در کارگاه آموزشی هدف‌گذاری و برنامه ریزی شرکت کرده بودند، برگزاری این کارگاه را برای دانشجویان مفید عنوان نموده و خواهان تداوم این کارگاه در شهر مزار شریف شدند.   به گفته این دانشجویان در جریان این کارگاه آموزشی، چگونگی هدف‌گذاری صحیح، برنامه‌ریزی درست و […]

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، شماری از دانشجویان که در کارگاه آموزشی هدف‌گذاری و برنامه ریزی شرکت کرده بودند، برگزاری این کارگاه را برای دانشجویان مفید عنوان نموده و خواهان تداوم این کارگاه در شهر مزار شریف شدند.

 

به گفته این دانشجویان در جریان این کارگاه آموزشی، چگونگی هدف‌گذاری صحیح، برنامه‌ریزی درست و مدیریت عالی زمان، تجربه موفقیت های بزرگ در زندگی، تغییر دادن عادت های بد و همچنین روی دست گرفتن برنامه ریزی صحیح و کسب موفقیت شغلی و تحصیلی در سال جاری آموزش داده شد.

 

خاطره سادات؛ محصل دانشکده ژورنالیزم در مصاحبه با خبرنگار آوا گفت: طی یک هفته که در این کارگاه شرکت کرده بودیم، توانستیم افکار مان را رشد بدهیم و ظرفیت تصمیم گیری درست را در خود بالا ببریم.

 

رحیمه یزدانی؛ محصل دانشکده طب دانشگاه بلخ، برگزاری این چنین کارگاهای آموزشی را برای پیشرفت جامعه مؤثر عنوان کرد و گفت: نداشتن الگوی درست در زندگی، مشخص نبودن اهداف زندگی و نبود مشاور از عواملی است که سبب می شود انسان ها در زندگی شان به موفقیت نرسند.

 

محمد ابراهیم غزنوی؛ یکی دیگر از اشتراک کننده های این کارگاه، ضمن تشکری از مرکز تبیان بابت برگزاری این صنف گفت: این اولین کارگاهی است که در سطح کشور با چنین کیفیت عالی برگزار می گردد .

 

همچنین صالحه میرزایی؛ محصل سال سوم دانشکده فارمسی دانشگاه بلخ، برگزاری این کارگاه را برای جوانان یک نیاز بیان کرد. او همچنین تصریح کرد: قبل از برگزاری این صنف فقط ما به فکر کارهای روزمره خود بودیم و اصلا برای چند سال بعد خود برنامه خاصی نداشتیم؛ اما با فراگرفتن این صنف آموختیم که چگونه زمان خود را درست مدیریت نماییم.

 

قابل ذکر است که این اولین کارگاه آموزشی در سال جاری است که به ابتکار مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در شهر مزار شریف برای جوانان برگزار می گردد.