• تاریخ انشار: ۱۰ جدی ۱۳۹۸
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 28553
  • 522 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

پیام تبریک به مناسبت پیروزی تیم ورزشی نوجوانان مرکزتبیان در مسابقات جوجیتسو

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در بخشی از پیام آمده است: قطعا این پیروزی حاصل سختکوشی نوجوانان از یکسو و تلاش خستگی ناپذیر مسئولین و اساتید ورزشی بخش کودکان و نوجوانان مرکز تبیان در مشهد مقدس می باشد. متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم اخیرا تیم ورزشی نوجوانان مرکز فعالیت های […]

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در بخشی از پیام آمده است: قطعا این پیروزی حاصل سختکوشی نوجوانان از یکسو و تلاش خستگی ناپذیر مسئولین و اساتید ورزشی بخش کودکان و نوجوانان مرکز تبیان در مشهد مقدس می باشد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اخیرا تیم ورزشی نوجوانان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مسابقات جوجیتسو برگزار شده در خراسان رضوی حایز مقام برتر و شایسته کسب چند مدال طلا، نقره و برنز گردیدند که قطعا این پیروزی حاصل سختکوشی نوجوانان از یکسو و تلاش خستگی ناپذیر مسئولین و اساتید ورزشی بخش کودکان و نوجوانان مرکز تبیان در مشهد مقدس می باشد.
اینجانب این پیروزی را به این نو جوانان، خانواده های شان، مسئول دفتر مرکز تبیان در مشهد مقدس جناب اقای سیدوحیدالله حبیبی، اساتید بزرگوار این تیم و نیز مسئولین بخش جوانان و نوجوانان این تشکیلات در مشهد مقدس تبریک گفته، از زحمات آقایان حسین حبیبی، داوود حیدری و علی حبیبی به عنوان مسئولین بخش و قربانعلی نبی زاده و فتح الله طاهری به عنوان اساتید ورزشی تشکر و سپاسگذاری می کنم.

از خداوند متعال میخواهم این عزیزان در پیشبرد امور دینی و مذهبی و پیگیری خط نجات بخش اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) نیز چون گذشته توفیق مزید داشته و همواره مورد حمایت خدای متعال و زیر سایه عنایات ائمه معصومین(علیم السلام) به ویژه حضرت امام زمان(عج) قرار داشته باشند.

سیدعیسی حسینی مزاری
۱۰/۱۰/۱۳۹۸

گفتنی است: دهمین دوره مسابقات ولایتی جوجیتسو در خراسان رضوی با درخشش رزمی کاران مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان در خانه کاراته مشهد مقدس برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات که از سوی انجمن جوجیتسو هیات کاراته خراسان رضوی برگزار شده بود، ۲۰۰ شرکت کننده حضور داشتند که تیم مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان با تیم ۱۲ نفره به سرپرستی استاد قربان علی نبی زاده، مقام سوم این مسابقات را کسب نمود.

رزمی کاران مرکز تبیان با تلاش و پشتکار خود توانستند ۵ مدال طلا،۳ مدال نفره و یک مدال برنز را به نام خود ثبت کنند.