• تاریخ انشار: ۱۸ دلو ۱۳۹۵
  • سرویس: فرهنگی
  • کد خبر: 8945
  • 1,090 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

چادر زن مسلمان پرچم اسلام است/ رسانه بزرگترین ابزار طاغوت در جامعه امروز است

حضرت زینب (س) نمونه یک شخصیت کامل در عرصه های عفت، تربیت فرزندان، ولایت مداری و مبارزه با طاغوت می باشد و زنان مسلمان بدانند که چادر آنها پرچم اسلام است.     به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی؛ مسئول نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ، ضمن تبریک […]

حضرت زینب (س) نمونه یک شخصیت کامل در عرصه های عفت، تربیت فرزندان، ولایت مداری و مبارزه با طاغوت می باشد و زنان مسلمان بدانند که چادر آنها پرچم اسلام است.

 

 

به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی؛ مسئول نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ، ضمن تبریک جشن میلاد دخت حضرت علی مرتضی حضرت زینب(س) در برنامه سفیران عشق که با حضور بزرگان، محاسن سفیدان و شاگردان مکاتب دایر شده بود گفت:  امروز ۱۲ دلو روز ورود امام خمینی (ره) بعد از شکست دادن شاه به ایران است که خود نشان عظمت و شخصیت بالای خاندان پیامبر اسلام است.

 

 

وی  افزود: انقلاب بزرگ اسلامی به رهبری امام بر گرفته از شعار هیات من ظله امام حسین (ع) می باشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی ادامه داد: امروز در جهان دو نوع الگو  اسلامی و دیگری غربی وجود دارد و ما موظف ایم تا انتخاب نماییم، میانه ای وجود ندارد چرا که  امروز اسلام امریکایی با بی حجابی نماز می خوانند و دم از مسلمان بودن می زنند.

 

 

مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان اظهار داشت: در اسلام برای جوانان الگو چون حضرت علی اکبر وجود دارد محاسن سفیدان باید از حبیب ابن مظاهر سرمشق بگیرند و از همه مهمتر الگو بزرگ زن مسلمان نه تنها مسلمان بلکه بشریت حضرت زینب (س) است.

 

 

وی خاطر نشان ساخت: در وجود مبارک این بانو تمام ویژگی های ناب انسانی و اسلامی از جمله ولایت مداری، تربیت فرزندان در خانه، عفت و نقش بزرگش در قیام کربلا که اگر زینب نبود کربلا در کربلام میاند نمایان بود.

 

رسانه بزرگترین ابزار طاغوت

حجت الاسلام والمسلمین موسوی یاد آورشد:  بهترین ویژگی حضرت زینب (س) وجهه مقابله با طاغوت زمان می باشد همانطوری که هر پیامبر مبعوث می شود تا دو کار را انجام دهد یک عبادت خدای متعال دوم مبارزه با طاغوت، بی بی زینب همان کار را که با راهنمایی های امام حسین(ع)انجام داد.

 

 

وی با اشاره به یهود و نصارا که در قرآن دشمن مسلمانان خوانده شده  است افزود: یهود وقتی از مسلمانان راضی می شود که مثل خودشان شوند یهودیان امروز طاغوت زمان هستند بخصوص خانم ها باید هوشیار باشند چون رسانه بزرگترین ابزار طاغوت است.

 

 

مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان با مخاطب قرار دادن زنان گفت: رسانه ها در ۲۴ ساعت شبانه روز فقط وقت اذان سریال های غربی را پخش می کند آیا این تصادفی است نه همه اش برنامه ریزی شده می باشد پس اگر زن مسلمان با فرزندانش نماز نخواند و این سریال را تماشا کرد چه تاثیر روی آن فرزند باقی می ماند ایا آن پسر یا دختر دیگر به نماز و اسلام اهمیت می دهد.

 

 

وی تصریح کرد:  امروز الگو جامعه ما رسانه ها شده است و این روند طاغوت تا وقتی ادامه دارد که چادر زن مسلمان وجود داشته باشد.

 

nf00137761-2

 

چادر زن مسلمان پرچم اسلام است

 

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی ابراز داشت: اگر زن مسلمان می خواهد با طاغوت مبارزه کند تنها راهش حفظ حجاب می باشد زنان مسلمان باید بدانند چادر انها  تاثیر و بردی دارد که حتی بزرگترین سلاح های گرم و جنگ های خونین ندارد چرا که چادر زن مسلمان پرچم اسلام است.

 

 

وی در  ادامه عنوان کرد: پدران توجه داشته باشند که فرزند شما نیازی به ماهواره ندارد بجای ضایع نمودن وقت فزرند یا کودک خود زمینه تقویت آنها را فراهم نماید، دشمن امروز با جنگ نرم همان تهاجم فرهنگی در سطح گسترده فعالیت دارند.

 

 

مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان ادامه داد:  کسانی  که می گویند امکان ندارد پس امام خمینی چگونه توانست  با اخلاص و ایستادگی ابر قدرت های جهان را با تمام تجهیزات نظامی شکست بدهد و موفق شود.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خاطر نشان ساخت: شما باید مواظب رسانه ها باشید و از اسلام امریکایی شناخت داشته و فرزندان تان را از خطرات آن  آگاه نمایید  وبدانید این سریال های ترکی در قالب مسلمان و اسلام فقط برای تخریب نهاد خانواده و اسلام است.

 

 

این عالم دینی راه مبارزه با دشمن را یادی از شهدا وپیروی از مسیر آنها دانست و  اذعان داشت:  مبارزه با ظلم، مطالعه، نماز سروقت و دایر نمودن چنین برنامه ها راهکاری  مناسب برای بیداری جامعه است و جوانان  مکلف به دشمن شناسی هستند.

 

 

در اخیر برنامه مولودی توسط مداح اهل بیت سید حسن حسینی نسب بر وصف بی بی حضرت زینب(س)  قرائت شد و اسامی برندگان مسابقه سفیران عشق از طرف موسسه سیما ولایت در مکتب خصوصی نیکان منطقه فقیرآباد اعلام گردید.