• تاریخ انشار: ۱۱ دلو ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 5932
  • 1,285 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

کار تشکیلاتی هم برای خود فرد و هم برای اجتماع مفید واقع میشود

رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در دیدار با مسؤلین و پرسنل بخش دانشجویی این مرکز در ولایت بلخ از کارکرد خستگی ناپذیر آنان تقدیر نمود.   به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری؛در دیدار با مسؤلین و پسنل آقا و خانم بخش دانشجویی مرکز فعالیت های فرهنگی […]

رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در دیدار با مسؤلین و پرسنل بخش دانشجویی این مرکز در ولایت بلخ از کارکرد خستگی ناپذیر آنان تقدیر نمود.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری؛در دیدار با مسؤلین و پسنل آقا و خانم بخش دانشجویی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مزار شریف گفت: هرچند شما نیاز به تقدیر و تشکر ندارید، چون شما برای رضای خداوند(ج) کار کردید و انتظار تقدیر از جانب بنده خداوند را ندارید، اما وظیفه ما است تا از کارکرد شما تقدیر نماییم.

 

حسینی مزاری افزود: از طرف دیگر شما کار تشکیلاتی انجام داده اید و یک فرد مبارز مسلمان ذاتاً باید تلاش و مبارزه کند و نه تنها انتظار تشکر از دیگران را نداشته که حتی از ملامت ملامت گران نیز نمی هراسد؛ اما این وظیفه ما است که از یک چنین افراد شایسته تقدیر به عمل آوریم چون کار و فعالیت شما باعث افتخار ما است.

 

رئیس عمومی مرکز فعالیت فرهنگی اجتماعی تبیان هم چنان خاطر نشان کرد که یک عضو تشکیلات باید خود را در همه کار های تشکیلات سهیم بداند.

 

وی هم چنان خطاب به دانشجویان گفت که شما باید کوشش کنید تا بیشتر به مسایل سازمانی توجه کنید، چون با کار های سازمانی میتوانید بیشتر موفق شوید.

 

حسینی مزاری بااشاره به برگزاری همایش بزرگ یاران آسمانی، افزود که دانشجویان اگر سازمانی عمل نمی کردند شاید کسی نصف این جمعیت را جمع کرده نمیتوانست، این در حالی است که در همایش بزرگ یاران آسمانی، با آن که نه نانی بود و نه آبی و نه هیچ پذیرایی و نه کدام ترانسپورت مفت و مجانی، با صرف کمترین هزینه و امکانات اقتصادی،اما بیش از شش هزار تن از مردان و زنان بسیار با انگیزه بالا اشتراک ورزیده بودند.

 

وی تاکید کرد که توان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان بیش از اینهاست و اگر زیادتر از این کار تشکیلاتی و سازمانی صورت می گرفت قطعاً جمعیت بیشتر از این را می توانستید سازمان بدهید.

 

رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در ادامه خاطر نشان کرد که در کار مبارزه آنچه مهم است، قبل از درک کار های سازمانی، انتخاب اندیشه و راه است و بعد توکل برخدا و توسل به ائمه معصومین(علیهم السلام) و پساز آن صبر و استقامت و ثبات در ادامه راه نیز مهم است.

 

آقای مزاری تاکید کرد که اگر شما خواستار رسیدن به نتیجه ای هستید؛ باید استقامت و پایداری در کار های سازمانی داشته باشید.

 

آقای مزاری با بیان اینکه امروز تمام کشور ها از سوی عناصر سازمانی اداره می شوند؛ خاطر نشان کرد که هم اکنون دنیا توسط حرکت های سازمانی مدیریت میشود و تمام منافع آن متوجه اشخاصی است که کار سازمانی می کنند.

 

مزاری خطاب به دانشجویان افزود: فضا و محیط برای شما نیز خیلی مساعد است و شما هم تا می توانید باید از این فعالیت های سازمانی نهایت استفاده را ببرید.

 

به گفته رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان؛ کار تشکیلاتی هم برای خود فرد و هم برای اجتماع مفید واقع میشود.

 

مزاری در ادامه افزود که تشکیلات مرکزتبیان نیز سعی می کند تا نیروهایی را که آموزش میدهد به عنوان مدیر در جامعه تقدیم کند.

 

آقای مزاری تصریح نمود؛ مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان که امروز در سطح کشور در صحنه حضور گسترده دارد از همان ابتدا رو به حرکت های سازمانی آورد و سعی میکند در آینده نیز فعالیت های خود را بر اساس نظم خاص به پیش ببرد.

 

وی ابراز امیدواری کرد که مرکزتبیان بتواند از جمع دانشجویان ولایت بلخ کادر های فعال را در آینده به عنوان مدیران توانمند و کارا به اجتماع تقدیم کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی؛ رییس دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در ولایت بلخ نیز از کارکرد بخش دانشجویی این مرکز در ولایت بلخ تقدیر و سپاس گزاری کرده افزود که بخش دانشجویی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با اخلاص، مردم را در مراسم بیست و یکمین سالگرد شهادت شهید سید علی اکبر مصباح سازمان دادند.

 

آقای موسوی افزود که بخش دانشجویی مرکز تبیان در برگزاری هر سه مراسم، همایش یاران آسمانی، بخش نمایشگاه و بخش مسابقه کتابخوانی- خوب درخشیدند.

 

وی خاطر نشان کرد که به نسبت مشکلات جوی، بخش نمایشگاه یاران آسمانی سه بار تخریب شد و دانشجویان سه بار آن را دوباره ساختند.

 

گفتنی است که در اخیر این دیدار، دانشجویان و کارمندان فعال مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با اهدای لوح تقدیر از سوی رییس عمومی این مرکز تقدیر گردیدند.