• تاریخ انشار: ۲۲ سنبله ۱۳۹۶
  • سرویس: اطلاعیه ها
  • کد خبر: 13241
  • 909 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

گفتمان تحلیلی تحت عنوان “استراتژی امریکا در مورد افغانستان؛ پیامها و پیامدها” در کابل برگزار می شود

مرکز فعالیتهای فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل اعلام کرد: این هفته گفتمانی تحلیلی با موضوع “استراتژی امریکا در مورد افغانستان؛ پیامها و پیامدها” با حضور صاحب نظران این عرصه برگزار می شود.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) ، با توجه به اعلام استراتیژی امریکا در مورد افغانستان، تحلیل ها و ابراز نظرهای متفاوتی در […]

مرکز فعالیتهای فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل اعلام کرد: این هفته گفتمانی تحلیلی با موضوع “استراتژی امریکا در مورد افغانستان؛ پیامها و پیامدها” با حضور صاحب نظران این عرصه برگزار می شود.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) ، با توجه به اعلام استراتیژی امریکا در مورد افغانستان، تحلیل ها و ابراز نظرهای متفاوتی در محافل داخلی و خارجی مطرح گردیده است. از همین رو دفتر مرکزی مرکز فعالیتهای فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل، نشست گفتمان این هفته خود را تحت عنوان(استراتژی امریکا در مورد افغانستان؛ پیامها و پیامدها) دایر می کند.

 

دفتر مرکزی مرکز فعالیتهای فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل سرفصل های این نشست را به شرح ذیل اعلام کرد:

 

۱-افغانستان و پیمانها؛ آثار مثبت یا تبعات زیانبار.

 

۲- گروه های تروریستی و وابستگی خارجی، مسئولیت دولت و وظایف مردمی در تامین امنیت عمومی.

 

۳- محرم و نا امنی، راهکار مقابله با تروریسم و شرایط تامین امنیت اجتماعات عزاداری.

 

بر اساس اعلام این مرکز ، این موضوع و سرفصلها توسط کارشناسان بررسی گردیده، سپس به سوالات حاضرین پاسخ داده خواهد شد. علاقمندان نیز می توانند از ۳ تا ۵ نفر هر نفر ۲ تا ۳ دقیقه پشت تریبون قرار گرفته به ابراز نظر بپردازند.

 

گفتنی است این گفتمان روز پنجشنبه مورخ ۲۳ سنبله ۱۳۹۶، راس ساعت ۹ صبح به آدرس کابل-جاده شهید مزاری-کوچه مسجد جامع حضرت ولی عصر(عج)-پلاک ۲۳۹-سالن اجتماعات دفتر مرکزی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان برگزار خواهد شد.