• تاریخ انشار: ۲۷ حوت ۱۳۹۵
  • سرویس: اندیشه
  • کد خبر: 9460
  • 1,118 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

گفتمان دانشجویی”زن از زبان قرآن” در بلخ برگزارشد

گفتمان دانشجویی این هفته مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان تحت عنوان” زن از زبان قرآن” در بلخ برگزار شد.   به گزارش خبرگزاری آوا، این گفتمان با حضور دانشجویان قشر اناث و ذکور و کارشناسان در سالن اجتماعات نمایندگی مرکز تبیان در شهر مزار شریف در شمال کشور برگزار شد.   کارشناسان این هفته […]

گفتمان دانشجویی این هفته مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان تحت عنوان” زن از زبان قرآن” در بلخ برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، این گفتمان با حضور دانشجویان قشر اناث و ذکور و کارشناسان در سالن اجتماعات نمایندگی مرکز تبیان در شهر مزار شریف در شمال کشور برگزار شد.

 

کارشناسان این هفته حجت الاسلام حلیمی، مدیر مدرسه علمیه ثقلین و حجت الاسلام مرتضوی، مدیر مکتب رضوان بودند.

 

کارشناس اشاراتی به مسئله زن از منظر قرآن داشتند و در ادامه دانشجویان پیرامون موضوع برنامه نظرات خودشان را بیان نمودند و در اخیر برنامه کارشناس به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

 

گفتمان آزاد دانشجویی به ابتکار دفتر نمایندگی مرکز تبیان بیش از یک سال و نیم است که هرهفته روزهای جمعه ساعت ۹:۳۰ قبل از ظهر در شهر مزارشریف برگزار می گردد.

 

این گفتمان ها هر هفته با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه و دانشجویان اعم از خواهران و برادران با موضوعات دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دایر می شود.

 

در این گفتمان ها در بخش اول برنامه مهمانهای دعوت شده هرکدام به مدت ده دقیقه نظریات خودشان را پیرامون موضوع بیان می کنند و در بخش دوم نیز دانشجویان نظریات خودشان را مطرح و بخش سوم برنامه به پرسش و پاسخ اختصاص دارد.

 

گفتنی است که موضوع گفتمان هفته بعد به مناسبت سال نو “اسلام و سال نو” می باشد.